Pentium Dual Core E2180 Sisteme Uprade

• Konuyu başlatan Simo Hayha
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 3B
Syper sistemi nasıl böyle resim şeklinde yaptın? (İmzanı) Benim profil fotoğrafımı değiştirdim görünmüyor, profilimde var ama, sorun nedir? Bu arada Everest bazen zorunlulukta alınabiliyor (Bkz: Link)

Böyle durumlarda para biriktirip 0 sistem almanı öneriyorum. Şu anlık kasa temizliği, termal macun değişimi ve Windows 8.1 kurulumu sistemini doruk noktasına ulaştıracaktır.
Keşke param olsa..
Everest? Kühler falan yok muydu? Yapmayın bunu.
Usta everest alır mıyım ya :D
Fazla geldi. Çok saol :D
Bir şey olmaz. :D
bu arada eğer becerebilir isen şuan ki sistemine stabil olarak 2.7'ye kadar OC yapabilirsin.(Tabi stok soğutucu için 2.7 dedim. Yoksa eğer bellek zamanlamaları vs. ayarlanınca 3.3 GHz stabil de çalışabiliyor.
Overclock yapalım derken işlemciden olmayalım ? :D

Onur para kendi kendine oluşmaz, çalışarak biriktirerek kazanırsın. Ben mesela 3 ay çalışıp aldım sistemimi. O kadar da zor değil. Yerinde olsam bekleyecek zamanım varsa Mantle beklerdim.

Onur para kendi kendine oluşmaz, çalışarak biriktirerek kazanırsın. Ben mesela 3 ay çalışıp aldım sistemimi. O kadar da zor değil. Yerinde olsam bekleyecek zamanım varsa Mantle beklerdim.
Öğrenciyim ağabey ya. :D Birikmiş 50 tl var. Bir de daha biriktireceğim.:(
Zaten 500W fazla markanın pek önemi kalmıyor.
Aynen...
Kasada sadece Psu miktarına önemli olduğunu düşünen birisiyle tartışmaya bile girmeyeceğim.
Önemli olan ne peki anlamadım. Verdiğin psu çok dandik. Highpower varken. Everst ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı