Pentium Dual CPU E2180 Sisteme GTX650

Güç kaynağınız nedir ?
Darboğazı pek yapacağını sanmıyorum. Sınırları zorlamadığın sürece.

+80 Plus verimliliktir. Zorunlu değildir, tavsiyedir.
Güç kaynagım duşuk bu ekran kartını alırsam yenı bır tane alacağım zaten. 
O işlemci ile o ekran kartı darboğaz yapmaz mı? Bence darboğaz yapabilir.
Boğar derken anlıyamadım zorlar mı sıstemı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dar boğaz sistemin hızını performansını etkileyebilir. Yani şöyle örnek vereyim; Oyundan mesela tam performansta dar boğaz olmadığı şekilde oynarken 65 fps alıyorsunuz diyelim. Ama bu dar boğaz olduğu zaman sisteminiz 65 fps yerine 35 veya 40 fps oynatabilir. Galiba en iyi örnek bu. 
650 alıcam ama kac w guc kaynagı gerekır ve sıstemımı zorlarmı bu ısteme 2 gb ram daha eklıcem bıde
Bence hiç böyle işe kalkışma, baştan sistem toplarsan daha hayırlı olabilir.

Dar boğaz sistemin hızını performansını etkileyebilir. Yani şöyle örnek vereyim; Oyundan mesela tam performansta dar boğaz olmadığı şekilde oynarken 65 fps alıyorsunuz diyelim. Ama bu dar boğaz olduğu zaman sisteminiz 65 fps yerine 35 veya 40 fps oynatabilir. Galiba en iyi örnek bu. 

Bence hiç böyle işe kalkışma, baştan sistem toplarsan daha hayırlı olabilir.
Zaten bılerek bıraz ust seviye bir şey alıyorum. Çunku yenı bır sıstem toplayacağım. En yakın zamanda ekran kartı olarak bunu kullanacağım bir de bu sısteme 2 gb ram eklıcem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı