Pentium G4560 + GTX1050Ti GTA 5 Ayarları

GTA 5'te akıcı bir şekilde oynayabileceğiniz ayarları yaptım. Görüntü kalitesi olarak çok şey kaybetmeden akıcı bir biçimde oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tip paylaşımların devamını diliyorum.

Ayarlarını kendime göre uyguladım ve FX 8350 yüzünden olan saçma sapan FPS düşüşlerim sona erdi.
Teşekkür ediyorum tekrar. :)

Bende Dell 7567 laptop var. Bir türlü anlayamıyodum, bazılarının videosunu izliyorum çok iyi FPS'ler alıyordu şehir içi. Ama bende düşüktü. Sonra ayarları kurcaladım; Her şey Very High'dı. Şehiriçinde GPU'nun kullanımın düşmesi, işlemciye yük binmesi... Doğal olarak da FPS azalıyordu. Sonra ayarlardan o insan çokluğunu araç çokluğunu 3 barı da kapattım. Şimdi Very High ayarlarda 1050 Ti ile 60 FPS sabit oynayabiliyorum. Diğer oyunlarda böyle bi sıkıntım yoktu.
Baktım senin videoda da aynıları olmuş. Bi' diyeyim dedim, şehir içinde de 60 FPS almak isterlerse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bariz darboğaz var, daha yüksek ayarlarda daha yüksek FPS ile oynayabilirsiniz. Aynı sistem bende var. Msaa x2 reflection msaa x2 diğer ayarlar ultrada stabil 60 alıyorum.

CASPER_VIA_M3 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Her şey Ultra ve X2 MSAA ile nasıl stabil 60 FPS alıyorsunuz merak ettim doğrusu ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı