PerformancePCS'deki kargo ücreti

Mehmet, lanet olsun... geçtim siparişi :üzgün: Yahu el-insaf be, ürünlerin ücreti kadar kargo ve vergi :kızgın: Kendimi bir an soyulmuş hissettim.
Kaç göndür araştırıp soruşturuyordum, başka çare kalmayınca oturdum kazığa (n)

Ama şöyle de bir şey yaptım: Benim seçtiğim fanları bir de Vatan'da baktım (Aynısı yoktu ancak Amazon ve PerformancePCS'de fiyatları aynı olan ürünleri karşılaştırdım, onca vergi ve kargo ücretine rağmen yine de yaklaşık 150 TL sadece fanlardan karım oldum. Hani, Vatan'da almış olsaydım, onca vergi ve kargo ücretine rağmen bi 150 TL civarında daha ödemek zorunda kalacaktım. Yani canım ülkem bizi resmen soyuyor. Ha, elbette ülkeler arası gelire göre vergi uygulanıyor ancak vahim olan şu ki; örneğin ABD bizden kat be kat iyi durumdayken bizden daha ucuza mal ediyorlar. (Vatandaşına hizmet yapıyor)
Neyse canım, halimize şükretmeliyiz. Aksi halde başımızdakiler nasıl kral olacak :vıy:

Galiba kargo ve gümrük bedeli biraz ağır geldi, resmen mideme vurdu, o yüzden başımdaki soygunculara ufacık bi gönderme yaptım.
Ben yaptığınız soygunu affediyorum, siz de bazen bu tarz sitemlerimi affedin büyüklerim :sıkıldım:

Süper bir ülkemiz var abi. Olur mu hiç ne soygunu. Vergi o vergi. :)
Neyse konu dışına fırlamayalım. :)
Valla hayırlı mı olsun yoksa geçmiş olsun mu diyeyim bilemedim.. Ama umarım hayırlı olur. :) Yakın olsam atlayıp geleceğim yanına yardıma ama uzaksın. :(

Fotoğrafları çok merak ediyorum :) Şimdiden hayırlı olsun.
Mevcut tasarımdan çok daha profesyonel bir şey olacak diye düşünüyorum. Bu tabi bayağı uzun bi zaman alacak.
Yaklaşık 1 ayda bu ürünler gelir, 1-2 hafta da montaj olayı filan sürer.

Açıkçası aklımda planladığım Custom'ı mevcut kasada uygulayamamıştım kasanın darlığından dolayı.
Valla daha şimdiden çok heyecanlı olduğumu söyleyebilirim :)

Mevcut tasarımdan çok daha profesyonel bir şey olacak diye düşünüyorum. Bu tabi bayağı uzun bi zaman alacak.
Yaklaşık 1 ayda bu ürünler gelir, 1-2 hafta da montaj olayı filan sürer.

Açıkçası aklımda planladığım Custom'ı mevcut kasada uygulayamamıştım kasanın darlığından dolayı.
Valla daha şimdiden çok heyecanlı olduğumu söyleyebilirim :)
Eski konularınızı okumuştum, Desk sistemin çizimi bile etkileyiciydi, şimdi daha iyi bir şekilde gerçekten olacağını göreceğiz. Biraz tuzlu bir fiyat olsa da forumdaki en havalı bilgisayar sizin olabilir :) Sistemin diğer parçalarını ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı