Persona 5 Royal 699TL!

Makaleler
4
Bilgisayar ve konsol için alabiliyorsunuz. Steam'de oyun 1499TL iken 699TL bu muhteşem oyun için harika fiyat. Game Pass'den de kalktı yakın zamanda.
@Smuya hocam alın bence.

Bilgisayar ve konsol için alabiliyorsunuz. Steam'de oyun 1499TL iken 699TL bu muhteşem oyun için harika fiyat. Game Pass'den de kalktı yakın zamanda.
@Smuya hocam alın bence.

Persona oynamak için hayatında bayağı boş zaman olması gerekiyor be 100 lerce saat sürüyor oyun çok kaliteli ona lafım yok Smurf cat adam yanlış anlama.

Persona oynamak için hayatında bayağı boş zaman olması gerekiyor be 100 lerce saat sürüyor oyun çok kaliteli ona lafım yok Smurf cat adam yanlış anlama.
Oyunu bitirince de 1 saatte bitmiş gibi hissettim be. Doyamadım oyuna. Bir süre sonra bağımlısı oluyorsunuz ve bitince ciddi boşluk hissediyorsunuz. Sırf bu yüzden son aylarda sadece oynanış odaklı oyun oynayamaz oldum. Önem vereceğim karakterleri olan oyunlar arıyorum. Detroit deneyeceğim.

Oyunu bitirince de 1 saatte bitmiş gibi hissettim be. Doyamadım oyuna. Bir süre sonra bağımlısı oluyorsunuz ve bitince ciddi boşluk hissediyorsunuz. Sırf bu yüzden son aylarda sadece oynanış odaklı oyun oynayamaz oldum. Önem vereceğim karakterleri olan oyunlar arıyorum. Detroit deneyeceğim.

Orası öyledir hocam bende bu tarz oyunların hastasıyım. Ayrıca Detroit oynanır güzel oyun tavsiye ederim.

@engin beyefendi o zaman 700TL kazıklanabilirsiniz efendim. 😀
Steam'de de eğer 1500TL'den kalacak olsaydı indirim gelince aynı fiyatlarda olurdu muhtemelen ama MENA-USD'ye geçiyoruz. ATLUS 60-70 Dolar'dan girer bize. O değil de P5T fiyat politikasını çok merak ediyorum. Malum 20 Kasım'dan 3 gün önce çıkıyor. Oyunun 20 Dolarlık DLC'si umarım uygun fiyattan olur çünkü Xbox Store için almayı düşünüyorum.

Steam takıntım olmasa direkt alırdım. 1 senedir istek listemdeydi, bir türlü alamadım. Fiyatı en sonunda 1500 oldu. En kötü Game Pass'ten bitiririm diyordum ama oyun bu ay Game Pass'ten kaldırıldı. Bir türlü satın alıp oynayamadım şu oyunu.

Geri
Yukarı