Persona 5 Royal 699TL!

@yoshitsune alın hocam. Cidden pişman olmazsınız. Steam takıntısı gereksiz bence. Hani 2 kat fazla para vermeye gerek yok.

Oyuna az çok hakimim. Game Pass'ten Kamoshida kısımlarını bitirmiştim ama bir türlü vakit bulamadım devam etmek için. 20 Kasım'dan sonra ciddi bir zam gelmezse Nays ile yarı fiyatına kadar düşürebilirim. 20 Kasım'ı bekleyeceğim şimdilik.

Game Pass'ten Kamoshida kısımlarını bitirmiştim

Bu kısmı yapıp oyuna devam etmeyen pek çok oyuncu mevcut. Oyun Kamoshida'yı öyle bir sunuyor ki intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor insan. Sonra amacına ulaşınca da bırakıyor. 3 tane arkadaşım aynı bu şekilde bıraktı.

Bu kısmı yapıp oyuna devam etmeyen pek çok oyuncu mevcut. Oyun Kamoshida'yı öyle bir sunuyor ki intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor insan. Sonra amacına ulaşınca da bırakıyor. 3 tane arkadaşım aynı bu şekilde bıraktı.
Kesinlikle öyle. Sae'ye kadar gelmeden de pek ilgi çekici bir kötü adam çıkmıyor maalesef. Ha ondan sonrası harika ama maalesef o ara iyi olsa bile Kamoshida kadar iyi sunulmuyor. Royal içeriğinin kötü adamı da gördüğüm en iyi JRPG kötü adamı olabilir.

Onların aksine bende ciddi şekilde oyuna devam etme isteği var ama bir türlü vakit bulamıyorum P5 için. Özellikle sanat tasarımına bayılıyorum oyunun. Kamoshida kısımlarına da hayran kaldım. P5'İ P3 Remake gelmeden bitirebilirim umarım.

Royal içeriğinin kötü adamı da gördüğüm en iyi JRPG kötü adamı olabilir.

Kötü ve iyi kapışması yerine niyetleri iyi ama yöntemleri farklı olduğu için çatışan iki tane iyinin çatışması çok daha ilginç bir konseptti.

Maruki'nin İngilizce seslendirmeni kanserden dolayı vefat etti...

Onların aksine bende ciddi şekilde oyuna devam etme isteği var ama bir türlü vakit bulamıyorum P5 için. Özellikle sanat tasarımına bayılıyorum oyunun. Kamoshida kısımlarına da hayran kaldım. P5'İ P3 Remake gelmeden bitirebilirim umarım.

Valla bittikten sonra keşke her şeyi ile unutup tekrar deneyim edebilsem diyeceksiniz...

@Oreki 100 saat+depresyon paketi gibi oyun.
Yapıştırın hocam 700TL'den.

Bilgisayar ve konsol için alabiliyorsunuz. Steam'de oyun 1499TL iken 699TL bu muhteşem oyun için harika fiyat. Game Pass'den de kalktı yakın zamanda.
@Smuya hocam alın bence.
Hocam almak isterdim de çok pahalı ya. Para biriktirip almaya çalışacağım ama. Türkçe dil var mı? Malum P4G aşkımdan o sebeple vazgeçmiştim.

Hocam almak isterdim de çok pahalı ya. Para biriktirip almaya çalışacağım ama. Türkçe dil var mı? Malum P4G aşkımdan o sebeple vazgeçmiştim.

Yok maalesef. Çeviri projesi vardı ama 1 senedir çeviri durumu %1'de duruyordu. Şimdi de askıya alnmış. P3 Remake Türkçe geliyor, belki P5'e de dil desteği eklerler diye düşünüyor çeviri ekibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı