PES 2014 Hakkında Görüşler

Mehmet HAN

Hectopat
Daha fazla  
Bugün PES 2014'ü büyük bir hey canla indirdim kurdum.( Kusura bakmayın gönül isterdiki orijinal alayım ama bütün para Splinter Cell'e gitti) Neyse birde ne görüyüm adamlar hiç emek sarf etmemiş bile Barcelona ve Real gibi ünlü takımların oyuncuların bile özen gösterilmemiş. Alın hacı size yeni motor yaptık yüz yapmayı daha yeni öğreniyoruz der gibi adamlar. Burdan da anlıyoruz ki Konami her sene kopyala yapıştır yapıyormuş. Sabri kendini görse intihar eder.;)

Sadece oyuncu yüzüne ve menü güzelliğine önem veren bir oyun PES. Kaleci zekası, seyirci, spiker, oyun gerçekçiliği, taktik anlayışı vs. hep FIFA'dan geride. Zaten kariyer modu berbat ötesi. Hiç gerçekteki gibi genç oyuncuyu geliştirmek, sıfırdan takım olup 3-4 sezon sonra anca şampiyonluğa yarışmak yok. En dandik takımı al, ilk sezon şampiyon olabiliyorsun. Pes yine FIFA'nın gerisinde kaldı.

Kaleciler gerçekten çok kötü olmuş. Bugün Playstation 3 kafede PES 14 oynadım. Gerçekten kötüydü. Oyun sürekli kasıyordu, akıcı değildi. Ve oyun çok yavaştı. +2 de oynamamıza rağmen.(PS3'te de sorun olabilir.) Süper starda oynadık kaleciler çok basit goller yiyiyorlar. Beğendiğim taraflar ise oyuncuların topa kayışları ve topa müdaheleleri gerçekçi olmuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığım yorumu düzeltmek istiyorum;
PS3'te kasmalar oluyor v.s demiştim. Fakat başka PS3'ler de oynadım. O şekilde kasma v.s yoktu. Sanırım oynadığım makinede sorun vardı. PC'de de oyun akıcı.

Geri
Yukarı