Çözüldü PES 2020 Yüksek FPS donma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Strickrsss

Kilopat
Makaleler
1
Sistem: RX 570, Ryzen 5 1600 12nm, 8GB RAM. Ekran kartı ve İşlemci driverleri güncel. Videoda görüldüğü gibi donmalar oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten sabitte. Oyun sırasında 60, gol tekrarları 30.
Ping ile alakalı olabilir mi, acaba? Gerçi Single oynuyorum ama sonuçta Single için bile internet istiyor.

Oyun hızı 2'de, yani son. Dediğiniz gibi banada yavaşlama var gibi geldi. Max Payne'de olduğu gibi ama bilmiyorum. Niye böyle oluyor, acaba yanlış bir şeye basıp yavaşlatıyor muyum? Videodaki oyun standart, bot'a karşı oynuyorum. Analig'dede böyle.

Oyun hızı 2'de, yani son. Dediğiniz gibi banada yavaşlama var gibi geldi. Max Payne'de olduğu gibi ama bilmiyorum. Niye böyle oluyor, acaba yanlış bir şeye basıp yavaşlatıyor muyum? Videodaki oyun standart, bot'a karşı oynuyorum. Analig'dede böyle.
oyunu nerden aldınız acaba oyundan kaynaklanan bir durum olabilir mi diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı