PES 2021 alınır mı?

Oyun Steam'de 21,45 TL'ye düşmüş. Alınır mı sizce, nasıl oyun? En son PES 18 oynamıştım konsolda ve sevmiştim. Bir de eksik lig, takım falan var mı PES 2021'de?

Eksiklikler olsa bile ara yamalarla güncel transferler yapılıyor lisans sorununu vesaire dert etmeyin YouTube'da birçok yama var ben keyif alacağınızı düşünüyorum ama şahsi fikrimce Online'a yanaşmayın serverlar çok kötü. Analig falan oynayacaksanız alabilirsiniz.

Eğer ki FIFA ile arada kaldıysanız hiç kalmayın şu konuyu okumanızı tavsiye ederim:

Oyun Steam'de 21,45 TL'ye düşmüş. Alınır mı sizce, nasıl oyun? En son PES 18 oynamıştım konsolda ve sevmiştim. Bir de eksik lig, takım falan var mı PES 2021'de?

Hocam sırf kariyer için alınır kaçırmayın bu fiyata (eğer isterseniz internette 19 TL'ye CD Key de var oradan da alabilirsiniz)

Bence bir FIFA değil, zaten ne FIFA ne de PES Online bulaşmayın. Önerim multi kullanımlı FIFA hesabı alıp kariyer kasmanızdır.

Yamayla takımlar ve ligler hallediliyor o sorun değil. Ancak futbol oyunlarına bağımlı değilseniz tavsiye etmem. Bir gram zevk almadığım gibi, ya gireyim de kafa dağıtmalık bir maç atayım dediğimde bile oyundan çıkışım ALT F4 ile olmuştu. Kişiden kişiye değişir elbet ama bence yapay zekası, fiziği vesaire vasat.

Yeni konular

Geri
Yukarı