PES 2021 için gamepad önerisi

Sorum başlıktaki gibi, PES 2021 için gamepad arıyorum. Bütçem 250-350 TL arası.

Yenilenmiş istemiyorsanız.
Arkadaşım yenilenmiş gamepad aldı 8 9 aydır hiçbir sorunu olmadan kullanıyor.
Yenilenmişlerde de zaten 2 yıl garanti var sorun olursa iade edeebilirsiniz.

Dualshock 4 veya Xbox kontrolcüsünü bilgisayarda kullanmak için Bluetooth bağlantısı dışında herhangi bir üçüncü parti uygulama veya bağlantıya ihtiyaç var mı hocam?
Xbox tamamen destekli windows tarafında. DS4'de bazı oyunlar kolu tanırken bazıları tanımıyor, ama üçüncü parti bir yazılımla touchpad dahil %100 uyumlu çalışıyor. Yazılım linki: DS4Windows by Jays2Kings

Yenilenmiş istemiyorsanız.
Arkadaşım yenilenmiş gamepad aldı 8 9 aydır hiçbir sorunu olmadan kullanıyor.
Yenilenmişlerde de zaten 2 yıl garanti var sorun olursa iade edeebilirsiniz.
Sizin attığınızla arasında bir fark var mı ?

Ortalama 7-8 aydır F710 kullanıyorum FIFA için. Şu ana kadar yanılmıyorsam 3 defa pil değişimi yaptım. Ele oturuş ve kavrayış açısından da rahat buluyorum. Tuşlar ve joystickler hala sorunsuz. Kullanan birisi olarak kesinlikle öneririm.

Ortalama 7-8 aydır F710 kullanıyorum FIFA için. Şu ana kadar yanılmıyorsam 3 defa pil değişimi yaptım. Ele oturuş ve kavrayış açısından da rahat buluyorum. Tuşlar ve joystickler hala sorunsuz. Kullanan birisi olarak kesinlikle öneririm.
F710 uzun ömürlü ama denemeden sakın almayın hocam. Şahsen ergonomi denen kavram neredeyse yok bunlarda. F710'un hem tuşu sıkıntılı hem L2,R2'si çok sert. Fifa'da tuşlara basmaya çekindiğimden plase şut atmaktan vazgeçmiştim.

Geri
Yukarı