PES 2021 vs FIFA 2021

Pes 2021 vs Fifa 2021

• Pes 2021

• Fifa 2021

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

DarkiNS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum yukarıda sizce hangisi?
Geçen gün Enis Kirazoğlu'nun videosunda FIFA 2021'in pek de iyi olmadığını gördüm peki PES 2021 için de aynı durum geçerli mi?

Arkadaşlar sorum yukarıda sizce hangisi?
Geçen gün Enis Kirazoğlu'nun videosunda FIFA 2021'in pek de iyi olmadığını gördüm peki PES 2021 için de aynı durum geçerli mi?
Pes 2021 o kadar kötü ki tek mekainiği orta kafa gol ve agresif savunma. FIFA önceki serilere göre kötü PES'e göre değil.

Enis Kirazoğlu bile Kariyer modundan bıkmış FIFA oynamıyor, PES Bypass yöntemi ile oynanır 35 TL indirimde iken alıp oynarsın hep Single'a hem multiye güncelleme gelir her hafta Online için içerik gelir.

FIFA'dan PES'e geçince biraz zorlanırsın ama arkadaşlarınla MyClub oynayınca baya sarıyor. Al PES2021'nin LITE sürümünü bedava zaten. Arkadaşlarınla MyClub kas, başta sağlam ödüllerde veriyor sarar yani.

Ben yıllardır pes oynuyorum, her yıl oynatıyor Online / offline hiç sıkılmıyorsun. Bu yılda fiyatı gayet ucuz tek sıkıntı lisans, oda Pes'in ayarlarından lisans yaması uygulayarak halledebiliyorsun, oynanış desen benim gözümde iyi.

Geri
Yukarı