PES neden battı?

darknet

Centipat
Daha fazla  
Vallahi kafayı yiyeceğim. Ben FIFA 23 için PS5 bakıyordum sonra aklıma geldi PES 2018 ve yükledim. Aynı giriş sahnesinin FIFA 23'te olduğunu fark ettim. Çok saçma ama yapacak bir şey yok. Sunu sorsam size, PES neden bu kadar kötü oyun yapıyor, neden geri dönmüyorlar aynı grafik yakalamıyorlar?

Attım görsel FIFA 23 değil, PES 2018 bu.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-16 174039.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-16 174039.png
    585,1 KB · Görüntüleme: 230
Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatılacak çok şey var fakat YouTube'da CharmQuell isimli bir kanal aylar önce hepsini detaylı bir şekilde anlatmıştı. İncelemek isterseniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçe sorunu var. KONAMI rakip ile aynı bütçeyi toplayamıyor. Ayrıca giriş sahnesi aynı olsa ne olacak? PES serisinde tek artı özelliği topun oyunculardan bağımsız olması. FIFA'da resmen oyuncunun ayağına yapışmış gibi. Onun dışında animasyonlar, oyuncu kontrolleri, ligler ve kulüpler falan EA bu konularda çok daha başarılı. Diğer oyun modları da daha iyi.

PES büyük bir seri değildir dünya genelinde. 2018 serinin en iyi oyunu ama ona rağmen ilk çıktığı aylarda sunucuları bomboştu. FIFA'nın rakibi olmadı hiçbir zaman ayrıca chelsea yerine kullandıkları logodan nefret ediyorum iyi ki battılar.

Geri
Yukarı