PGL Major Antwerp 2022 Pick'Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
BNE alamadı,3-0 tahminim yattı :D
5 Tanesi tutsunda nerden tutarsa tutsun ya. 😅😁 BNE, ilk maçında gerçekten açılma ve yanıltma üzerine taktik izledi ve başarılıda oldu. İkinci maçını izleyemedim ama taktikleri tutmamış olmalı.

• Beğen
İfadeler: Vio
Maçların tamamlanmalarına göre öyle eşleştirmeler oluyor ki 3-0 ve 0-3 yapacak kişi sayısı çok az olacak. :D
Zaten swiss sistemi dediğimiz sistem böyle işliyor. 1-1 ler 1-1 lerle 2-2 ler 2-2 lerle oynuyor 16 takımdan 2 tanesi 3-0 , 2 tanesi 0-3 yapıcak . 3 tane 3-1 , 3 tane 3-2 olucak.

Zaten swiss sistemi dediğimiz sistem böyle işliyor. 1-1 ler 1-1 lerle 2-2 ler 2-2 lerle oynuyor 16 takımdan 2 tanesi 3-0 , 2 tanesi 0-3 yapıcak . 3 tane 3-1 , 3 tane 3-2 olucak.
Bu konuda bilgim var zaten. G2 vs ENCE veya G2 vs Vitality çıkma şansı olduğu için böyle bir yorum yaptım. Genel olarak ENCE,G2 gibi takımlar için 3-0 denildi.

Hocam bugünkü maçlar bitti mi? CS:GO içinden coin yükseltmesi yapabiliyor muyuz?

5 Tanesi tutsunda nerden tutarsa tutsun ya. 😅😁 BNE, ilk maçında gerçekten açılma ve yanıltma üzerine taktik izledi ve başarılıda oldu. İkinci maçını izleyemedim ama taktikleri tutmamış olmalı.
Patlamadık gibi ama hep pickler maç attı birbiriyle :)
Geçen Major'de böyle çok fazla olmamıştı.
Olan Virtus.pro'ya oldu :(
Ah ulan Liquid
Almayacaktım herkes almış diye aldım :(
Forze alsaydık keşke 3-0'a.

Yarın böyle bir sonuç bekliyorum ben. Kaçı tutar sizce?

1652130058587.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı