Phanteks P400A Detaylı İnceleme ve Sıcaklık Karşılaştırması

Bu kasayı alacağım. Aldığım herhangi bir yerden de içinde fanlı beraber geliyor mu ?

Konu da yazılıydı.
P400A Black (PH-EC400ATG-BK01) 2 adet 3 pinli Skiron Black 120mm fan ile geliyor;
P400A RGB ise 3 adet Skiron D-RGB 120mm fanlar ile birlikte gelmekte.
Çok sağolun. Şu an ani bir durum gelişti. Sistem topluyorum ve sürekli takip ediyorum. Eğer.bilginiz var ise uyumadan önce tekramarketten rtx 2080 ventus xs oc ve MSI rtx 2080 gaming Trio modelleri uygun fiyattalar. Aslında rtx 2080 ventus oc alacaktım ama çok yakın bir fiyata rtx 2080 Trio var. Fikriniz nedir?

Bahsediyor olsanız gerek, aradaki fark sizin bütçenize kalmış ha elimde bütçe varken ben olsam verir miydim? Verirdim.
Ventus'a kıyasla soğutma bloğu ve fan farkı buna istinaden soğutma farkı oluşuyor, aynı zamanda kullanılan malzeme kalitesi daha iyi. Ventus modeline kıyasla faz sayısı olarakta ilerde (10+2) Gaming Trio modeli. Eğer bütçemi zorlayarak alcam diyorsanız Ventus'u alın, Gaming Trio için 400TL'ye zorlamanın anlamı yok.
MSI, RTX 2070 sonrasındaki Ventus'un soğutma bloklarını daha uzun, daha iri aynı zamanda nikel kaplamalı şekilde tasarladı. Üzmüyceğini söylerim sentetik testlere göz atabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çok sağolun gerçekten bir karar vereceğim şimdi. Kasa olarak sizin kullandığınız kasayı alacağım. Ventus alırsam ki amazon.com da bu model için hiç bir olumsuz yorum yok ve sıcaklık değerleri ortalama 65 derece söyleniyor eğer aksi bir durum olursa da fan desteği eklerim .

P4
P400A'dan mı yoksa imzamdaki Gungnir 100P'den mi bahsediyorsunuz?
P400A'dan bahsediyorum. Sizin 100P'yr baktım ama önü mesh olması tamamen daha hoşuma gidiyor. Tabi aradaki farkı bilmiyorum soğutma anlamında.
Bahse konu olan sitede gerçekten ventus xs oc ile gaming x Trio arasında sadece 15 MHz işlemci saat hızı farkı var ve 600 TL daha fazla. Tabi soğutucu malzeme kalitesi olayına girmezsek. Çok ilginç bir durumdayım

Son düzenleme:
P4
P400A'dan bahsediyorum. Sizin 100P'yr baktım ama önü mesh olması tamamen daha hoşuma gidiyor. Tabi aradaki farkı bilmiyorum soğutma anlamında.
Ben her ikisini de aynı fan kongürasyonunda test ettim söyleyeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
P400A olacak gibi. Birde bu modeli öneren var . XPG INVADER-BKCWW USB. Ama P400A olmasından yanayım.

Son olarak da Bahse konu olan sitede gerçekten ventus xs oc ile gaming x Trio arasında sadece 15 MHz işlemci saat hızı farkı var ve 600 TL daha fazla. Tabi soğutucu malzeme kalitesi olayına girmezsek. Çok ilginç bir durumdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…