Phanteks P500A vs. Lian Li LANCOOL II Mesh

Rosien

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gündür buradan konu açarak sistem topluyorum. İşlemcim, anakartım, RAM aldım. Kasa kısmına geldim bu iki kasadan hangisini almalıyım? İkisinin de çok iyi olduğunu okudum. Ayrıyeten anakartım MSI B550 Gaming Edge Wi-Fi ATX anakart bu kasalarla uyumlu mu onu da öğrenmek istiyorum.

P500A yonelirdim bu ikisinden birini sececek olsam ancak butce varsa MSI Velox 100P bakin derim. Icerisinde 4x 120mm aRGB fan ve kontrolcu mevcut. Anakartiniz da MSI oldugu icin uyum konusunda rahatlik yasarsiniz. Anakart tarafinda uyum sorunu olmaz dediklerinizde.
Bu kasanın 3800'e değeceğini pek düşünmüyorum açıkçası. Çok iyi bir kasa ama diğerleri f/p oranında daha iyi bence hocam.

Bu kasanın 3800'e değeceğini pek düşünmüyorum açıkçası. Çok iyi bir kasa ama diğerleri f/p oranında daha iyi bence hocam.

P500A'dan 500 TL daha pahali. Icerisindeki ekstra egzoz fan minimum 250 TL zaten. Uzerine daha premium. Yan kapagi acmak icin vida sokmeye gerek yok vs. her turlu deger bence.

P500A'dan 500 TL daha pahali. Icerisindeki ekstra egzoz fan minimum 250 TL zaten. Uzerine daha premium. Yan kapagi acmak icin vida sokmeye gerek yok vs. her turlu deger bence.
İnventus'ta P360A DRGB modeli 1100 TL idi geçtiğimiz haftalarda, P500A da indirime girdiyse 2-2,5 civarıdır diye tahmin ediyorum. Bence indirim kovalanmalı.

Bende sistem topluyorum kasa ve sıvı soğutma alacağım konu açtım bir arkadaş bunu önerdi incelediğim kadarıyla gayet başarılı. Siz ne düşünüyorsunuz sipariş verelim mi?
Veya diğer model şu kafamdaki.

MSI MPG sekira 500X temperli cam 4X a-RGB fan ATX oyuncu bilgisayar kasası

https://www.amazon.com.tr/dp/B07V46...n_i_1XQMKFAEREDATJWEVBE0?_encoding=UTF8&psc=1

Yeni konular

Geri
Yukarı