Phanteks P600S incelemesi

En dista mesh olarak beze benzer bir sey var.
Onun da icinde gercek toz filtresi var, fanlarin onunde, daha sık dokulu (bez degil).

Iki asamali toz filtresi diyebiliriz bro
Bez olan yer zamanla yırtılmaz, değil mi? Ben de bu kasayı almayı düşünüyorum. Ya bu kasayı alacam ya da Fractal Design Meshify 2 yi. Tam karar veremedim.
Dostum bir de kasayı bayadır kullanıyorsun galiba. Herhangi bir sıkıntısı yok değil mi?

Son düzenleme:
Yok oyle dayaniksiz bir sey degil. Aldigim gunki gibi halen hicbir deformasyon yok.

Yok oyle dayaniksiz bir şey degil. Aldigim günkü gibi halen hiçbir deformasyon yok.

Kafamdaki en büyük soru işareti öndeki ve üstteki mesh yapının ne olduguydu, evde kedim oldugu için bez yapıyı zamanla yırtabilir diye düşünüyorum, yani dokusu naylon gibi mi yoksa saglam bir malzememi.

Kafamdaki en büyük soru işareti öndeki ve üstteki mesh yapının ne olduguydu, evde kedim oldugu için bez yapıyı zamanla yırtabilir diye düşünüyorum, yani dokusu naylon gibi mi yoksa saglam bir malzememi.
Saglam, hicbir yipranma gozlemlemedim simdiye kadar. On paneli kapali tutabilirsiniz, yanlarda yeteri kadar bosluk var hava alacak. Usttekini de eger sivi sogutma varsa yarim acik sekilde birakabilirsiniz.

Saglam, hicbir yipranma gozlemlemedim simdiye kadar. On paneli kapali tutabilirsiniz, yanlarda yeteri kadar bosluk var hava alacak. Usttekini de eger sivi sogutma varsa yarim acik sekilde birakabilirsiniz.
peki kaç fan ile geliyor kasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…