Phenom II X4 945'e GTX 960 takmak

ank111

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
GTX 960 almak istiyorum ama işlemcimin darboğaz yapacağından şüpheleniyorum. Ayrıca güç kaynağı 450w yeterli midir? Değilse en az kaç W lazım?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU üzerinde 12V üzerinden kaç watt verdiğine bakın, 450yi direk alıyorsa yeterli olur. Sisteminizi tüm bileşenlerle beraber yazarsanız darboğaz konusunda daha iyi yardımcı olabilirim.

İşlemci hakkında bilgim yok. 450W güç kaynağı 12V kanalından ne kadar güç sağlıyor kontrol edin. Eğer 300W civarı sağlıyorsa yetecektir.

Phenom II X4 965 ile R9 285 kullanıyorum, GTA V ve Battlefield 4'de sürünüyor CPU. Ama Shadow of Mordor gibi optimizasyonu iyi olan oyunlarda ekran kartının tamamından yararlanabiliyorum.

PSU üzerinde 12V üzerinden kaç watt verdiğine bakın, 450yi direk alıyorsa yeterli olur. Sisteminizi tüm bileşenlerle beraber yazarsanız darboğaz konusunda daha iyi yardımcı olabilirim.
amd phenom x4 945 , 8gb 1333Mhz ram, Gigabyte GA-78LMT-S2 anakart, 1 tb hdd, 450w güç kaynağı

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı