Çözüldü Phenom II X6 1055T ve HD7870 Sistemde MAC Kurulumu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Sayın s_mail neyi bekliyoruz?
Merhaba...
Ne yazık ki sitemiz Türkçe'yi koruyacağız diye her harfimize ceza yağdırıyor. Özel program olan hemde yabancı olan TeamViewer programını wiver yazdığım için ceza aldım. Anlamıyorum neden? İnsan gerçekten kırılıyor. Çocuk değiliz ki her gün ceza yiyelim. Yaşım 30'a dayanmış. Kusura bakmayın @parrhesia size yazamadım o an. Müsait olduğunuz vakit söyleyin hemen TeamViewer açayım.

Merhaba.
Hocam disk onarımı bitmeden ne yazık ki elektrik gitti. Şimdi açmaya çalışıyorum ama beyaz ekran hatası alıyorum. Niresh usb ile disk onarmaya çalışacağım ama olmayacağını adım gibi biliyorum çünkü geçenlerde de beyaz ekran hatası almış ve tekrar kuramadan kurtulamamıştım.
Not: Mobilden yazıyorum admin arkadaşlar harf veya kelime hataları var ise af ola.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı