Philips 32PFS5803/62 alınır mı?

Bu arada marka sıralaması yapmak dediniz de ayıp oluyor. Öyle insanlara yardımcı olayım diye fiyat sıralaması yapıp 4K diye yemem kimseyi. Kullandığım bildiğim kaynaktan bakarım.

O halde bunu belirtin çünkü birçok kişi kullanmadığı ürünü önerebiliyor.

Biz de Philips TV kullanıyoruz, Smart özelliği cidden berbat. Daha kendi içerisinde barındırdığı programlara giremiyorsun. Video izleyeyim, film izleyeyim desen o da yok. Sadece tüplü televizyon gibi otur izle başka bir şey yapamıyorsun. Ha birde bundan önce 3 kere servise gitti.

Yukarıdaki dijutsu'yu bim'den aldık, görüntüsü gerçek manada efsane. Alırken hiç beklentim yoktu beni baya şaşırtı. Bu kadar ucuz olmasının kötü yanı internete bağlanmıyor. Yanına android tv box almanız lazım ya da direkt 55 inç olanı alın. Onun smart tv özelliği var.

Ne zaman aldın? Ne zamandır kullanıyorsun?

Şuna bakmanı öneririm sace bakarsın hiç kullanmadım . Başka sitelerden de bakabilirsin. 500 TL bütçe artırabilirseniz , hem daha büyük olur .

Şuna bakmanı öneririm sace bakarsın hiç kullanmadım . Başka sitelerden de bakabilirsin. 500 TL bütçe artırabilirseniz , hem daha büyük olur .

Bütçeyi arttırmak mümkün değil 2000 bile zor veriyorum şu an.

Usta iyi bişey almak istiyorsan LG, Samsung. Smart özellikleri gayet iyi çalışıyor. Ama o bütçeye pek bulamayabilirsiniz. Bu konuda vestele yönelebilirsin. Diğer markalardan şikayet geliyor. Arçelik, Beko, Grundig de önerebilirim.
Usta iyi bişey almak istiyorsan LG, Samsung. Smart özellikleri gayet iyi çalışıyor. Ama o bütçeye pek bulamayabilirsiniz. Bu konuda vestele yönelebilirsin. Diğer markalardan şikayet geliyor. Arçelik, Beko, Grundig de önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı