Philips 32PFS5803/62 alınır mı?

Hocam Dijitsu şu anda indirimde göz atabilirsiniz.

Önerirken gerçekten kullanmış olanlar önerse daha iyi çünkü sitelere girip fiyat sıralamasını ben de yapabiliyorum hocam. Hepsiburada'dan uzak durmaya çalışıyorum mümkün olduğunca.

Önerirken gerçekten kullanmış olanlar önerse daha iyi çünkü sitelere girip fiyat sıralamasını ben de yapabiliyorum hocam. Hepsiburada'dan uzak durmaya çalışıyorum mümkün olduğunca.
Demeyi unuttum. Dayım aynı markadan almıştı. Bunun 46 inç olanı vardı. Ayak tutucuları kötü görünüyor. Ama duvara monte edilince daha güzel görünüyor. Ona da 4K olanı almıştık. Modelini unuttum ama görüntü kalitesi güzeldi. Kanal değişimi hızlıydı. Netflix için performansını bilmiyorum. Netflix kullanmamıştık.

Demeyi unuttum. Dayım aynı markadan almıştı. Bunun 46 inç olanı vardı. Ayak tutucuları kötü görünüyor. Ama duvara monte edilince daha güzel görünüyor. Ona da 4K olanı almıştık. Modelini unuttum ama görüntü kalitesi güzeldi. Kanal değişimi hızlıydı. Netflix için performansını bilmiyorum. Netflix kullanmamıştık.

Smart değil zaten kullanamazsın. Ekran boyutları falan çok iyi üstüne 4K da var ama bilemiyorum ne kadar iyi.

Bu arada marka sıralaması yapmak dediniz de ayıp oluyor. Öyle insanlara yardımcı olayım diye fiyat sıralaması yapıp 4K diye yemem kimseyi. Kullandığım bildiğim kaynaktan bakarım.

Yukarıdaki dijutsu'yu bim'den aldık, görüntüsü gerçek manada efsane. Alırken hiç beklentim yoktu beni baya şaşırtı. Bu kadar ucuz olmasının kötü yanı internete bağlanmıyor. Yanına android tv box almanız lazım ya da direkt 55 inç olanı alın. Onun smart tv özelliği var.

Yeni konular

Geri
Yukarı