Philips 50PUS7906/62 alınır mı?

APPLE'tv aldığımda daha sağlıklı bir kullanım olabilir mi, hızlı kanal vs olsun ve, amblight apple tv ile birlikte kullanabilirmiyim sizce?
Şahsi fikrim apple tv gereksiz kalır. Zaten netflix ve youtube en çok kullanılan uygulama, tv’de çok rahat kullanılıyor mevcut uygulamalarıyla. Ben iptv de kullanıyorum. Ama olmazsa olmazınsa kullanabilirsin tabi.

Ben 50pus kullanıyorum. Kanal geçişleri biraz yavaş olsa da ben keyifle kullanıyorum. Ortam aydınlatması görüntüyü dışarıya taşıdığı için TV olduğundan daha büyük hissettiriyor. İnternet tarayıcısı çok başarılı değil ama APK olarak Chrome vb uygulamalar kurarak biraz daha kullanışlı hale getirebiliyorsun.

Merhabalar hocam, bende Philips 50PUS7909 almayı düşünüyorum ama bazi yorumları okuduğumda Android sisteminin artık güncelleme yapmadığını belirtmişler. Siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı acaba?

Merhabalar hocam, bende Philips 50PUS7909 almayı düşünüyorum ama bazi yorumları okuduğumda Android sisteminin artık güncelleme yapmadığını belirtmişler. Siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı acaba?
Son güncelleme tarihine baktım 08 Aralık 2021 Çarşamba. Bir de şimdi baktım sanki 50PUS7909 diye bir model yok. 55 ekran var. Bendeki 50pus7303 ve internet sitesine girdiğinizde güncelleme gözüküyor.

Buradan güncelleme tarihlerine model seçerek bakabilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı