Philips 32PFS5803/62 alınır mı?

Biz de Philips TV kullanıyoruz, Smart özelliği cidden berbat. Daha kendi içerisinde barındırdığı programlara giremiyorsun. Video izleyeyim, film izleyeyim desen o da yok. Sadece tüplü televizyon gibi otur izle başka bir şey yapamıyorsun. Ha birde bundan önce 3 kere servise gitti.

Video, film izleme özelliği yok derken harici görüntü çıkışı veya evrensel veri yolu bağlantısı olmayan bir cihaz mı kullanıyorsunuz? Büyük ihtimal 2011-2012 öncesi çıkış yapan LCD versiyonlardan biridir diye düşünüyorum çünkü halen 2012'den beri kullanmış olduğum Philips 40PFL6626H/12 LED Smart TV ile multimedya anlamında yapamadığım bir şey kalmadı, ancak bu Smart TV zımbırtısı gerçekten diğer arkadaşların dediği gibi işkence çektiriyor, arayüz ve uygulamalar arası geçişler aşırı yavaş ve hatta bu model eskidiği için DailyMotion haricindeki hemen hemen her resmi video izleme platform uygulaması (bunlara YouTube da dahil) devre dışı bırakıldı. Artık Bluray 60 FPS video kalitesini büyük ekranda tatmak dışında genelde günlük kullanım amacıyla haber/belgesel vs izlemekten başka bir şey yapmıyoruz. Ek olarak 8 yıl geçmesine rağmen 1 kez bile tamir görmemiş olması bu model için gerçekten büyük bir başarı bence.

@Jonathan North hocam 47" 7008 Serisinden bir modelini kullanıyoruz. İnternetten açıp da film, video veya herhangi bir şey izlemek mümkün değil, ya sabır çekiyorsunuz ya da vazgeçiyorsunuz. YouTube düzgün çalışmıyor, Adobe Flash Player bile düzgün çalışmıyor, hatta yok gibi bir şey. Menü geçişleri yine aynı şekilde sabır çekerek geçiş yapıyorsunuz.

Televizyon şu, modeli bu mu onu bilmiyorum: Satın al: Philips 7000 series 3D Ultra İnce Smart LED TV 47PFL7008K/12 3D Ultra İnce Smart LED TV

.

Buraya bakabilirsiniz ilk hangisi içine sindiyse onu al bence.

Ben bazı yerlerden servis sıkınıtısı çektiğini duydum ama bilmiyorum zaten fazla sıkıntı çıkmaz televizyoncuyu çağırırsınız yapar.

Bütçe lanet girsin deyip 2300-2400 lira bandına çıkartıldı. Dijitsu sanırım almayacağım marka hiç güven vermiyor.
Video, film izleme özelliği yok derken harici görüntü çıkışı veya evrensel veri yolu bağlantısı olmayan bir cihaz mı kullanıyorsunuz? Büyük ihtimal 2011-2012 öncesi çıkış yapan LCD versiyonlardan biridir diye düşünüyorum çünkü halen 2012'den beri kullanmış olduğum Philips 40PFL6626H/12 LED Smart TV ile multimedya anlamında yapamadığım bir şey kalmadı, ancak bu Smart TV zımbırtısı gerçekten diğer arkadaşların dediği gibi işkence çektiriyor, arayüz ve uygulamalar arası geçişler aşırı yavaş ve hatta bu model eskidiği için DailyMotion haricindeki hemen hemen her resmi video izleme platform uygulaması (bunlara YouTube da dahil) devre dışı bırakıldı. Artık Bluray 60 FPS video kalitesini büyük ekranda tatmak dışında genelde günlük kullanım amacıyla haber/belgesel vs izlemekten başka bir şey yapmıyoruz. Ek olarak 8 yıl geçmesine rağmen 1 kez bile tamir görmemiş olması bu model için gerçekten büyük bir başarı bence.

2099 liraya linkteki televizyonu almış bulunmaktayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı