Elektronik Philips 75W Led Ampul, 2700K Sarı Işık 56 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
6
Daha fazla  
Normalde 100 lira civarında satılıyor, bu fiyatı uygun. Yorumlar olumlu yönde, ihtiyacınız varsa değerlendirebilirsiniz.

1709133971189.png

Sarı ışık odayı şu şekil hissettiriyor. OSRAM RGB ışık kullanıyorum ilk açtığımda sarı açılıyor, oda 2002 zamanı gibi hissettiriyor. Beyaz ışık candır.
1709134192577.png

Sarı ışık odayı şu şekil hissettiriyor. Osram RGB ışık kullanıyorum ilk açtığımda sarı açılıyor, oda 2002 zamanı gibi hissettiriyor. Beyaz ışık candır.
Eki Görüntüle 2128417

Ben de Osram kullanıyorum, aldığım sarı renkliymiş sonradan fark ettim ama iade etmedim. Şu anda çok alıştım, beyaz ışık gözümü çok alıyor sarıya alıştıktan sonra.

Sarı ışık odayı şu şekil hissettiriyor. OSRAM RGB ışık kullanıyorum ilk açtığımda sarı açılıyor, oda 2002 zamanı gibi hissettiriyor. Beyaz ışık candır.
Eki Görüntüle 2128417
Bende geçen aldım ama sarı olduğuna dikkat etmemişim. Hayır sarı da değil bildiğin turuncu. Işığı açınca güneşe girmiş gibi hissediyorum.
Beyaz ışık gerçekten de candır.

Bende geçen aldım ama sarı olduğuna dikkat etmemişim. Hayır sarı da değil bildiğin turuncu. Işığı açınca güneşe girmiş gibi hissediyorum.
Beyaz ışık gerçekten de candır.
İnanılmaz yoruyor. Sıcak renk sevenler için birebir fakat bir türlü alışamıyorum. Odayı da evi de küçük gösteriyor duvarlar üstüme üstüme geliyor gerçekten.

20-25 metrekare için yeterli olur mu? Tam sınırda gibi tahminim.

Geri
Yukarı