Philips Yakında RAM Pazarına Giriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Philips-RAM-Bellek-DDR4-DDR5.jpg

Yeni sızdırılan bazı fotoğraflara bakılırsa Philips, yakında bellek pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Ayrıca şirketin hem DDR4 hem de DDR5 bellek kitleri üreteceğini söylemek mümkün. Bellek piyasası birçok oyuncuya ev sahipliği yaparken son derece rekabetçi ve kar marjları çok düşük. Dolayısıyla Philips gibi bir şirketin bile bellek markasını oluşturması kolay olmayacak. Ancak söylentiler, Philips’in masaüstü ve […]

Devamı: Philips Yakında RAM Pazarına Giriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Philips-RAM-Bellek-DDR4-DDR5.jpg

Yeni sızdırılan bazı fotoğraflara bakılırsa Philips, yakında bellek pazarına adım atmaya hazırlanıyor. Ayrıca şirketin hem DDR4 hem de DDR5 bellek kitleri üreteceğini söylemek mümkün. Bellek piyasası birçok oyuncuya ev sahipliği yaparken son derece rekabetçi ve kar marjları çok düşük. Dolayısıyla Philips gibi bir şirketin bile bellek markasını oluşturması kolay olmayacak. Ancak söylentiler, Philips’in masaüstü ve […]

Devamı: Philips Yakında RAM Pazarına Giriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Televizyonları aşırı kazık çıkıyor, bir tek bizim 2000 lerden kalma tüplü televizyonun iyi çalışıyor.

Ben kablosuz fare ve mouse aldım. Tek USB ile hem mouse hem fare aynı anda çalışıyor.
Güveniyorum Philips'e :D.
LoL falan oynuyorum, hiç bir sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı