Phoenix OS Android işletim sistemi hatası

The_Glow

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şimdi ben Phoenix OS 32-bit'i indirip flash belleğime kurdum. Ve başlattım sonra Brawl Stars'ı indirip oynadım her şey sorunsuz gidiyordu, ama Phoenix OS u kapatıp açtığımda Brawl Stars açılmıyor! Connecting the server bölümünde takılıp kalıyor. Neden? --phoenix OS da aynı zamanda Google Play hizmetlerini de güncelleyemiyorum--

Not= "google Play Store, ve Google Play hizmetlerinin önbelleğini falan her şeyi temizledim"

Merhaba, şimdi ben Phoenix OS 32-bit'i indirip flash belleğime kurdum. Ve başlattım sonra Brawl Stars'ı indirip oynadım her şey sorunsuz gidiyordu, ama Phoenix OS u kapatıp açtığımda Brawl Stars açılmıyor! Connecting the server bölümünde takılıp kalıyor. Neden? --phoenix OS da aynı zamanda Google Play hizmetlerini de güncelleyemiyorum--

Not= "google Play Store, ve Google Play hizmetlerinin önbelleğini falan her şeyi temizledim"
Buradan da bu problemine cevap vereyim. 😄 Google Play yerine Apkpure'u deneyebilirsin. Direk sitesinden mağazasını indirip kurabilirsin ya da direk sitesinden uygulamaların apklarını indirebilirsin.

Oyunu işte Apkpure'dan indirin. Google Play'e ille de ihtiyaç yok. Ama üyeliğinizi Google Play oyunlar ile açtıysanız o zaman bilemem.

Oyunu indirmekle alakası yok benim sorunumun, sorunum oyun ilk açılışta açılıyor fakat sistemi yeniden başlatınca açılmıyor, sorunum bu.

Edit: Üyeliğimi supercell ile açtım Google Play ile alakası yok.
Fyde Os Buldum Sizce Nasıl?

Son düzenleme:
Oyunu indirmekle alakası yok benim sorunumun, sorunum oyun ilk açılışta açılıyor fakat sistemi yeniden başlatınca açılmıyor, sorunum bu.

Edit: Üyeliğimi supercell ile açtım Google Play ile alakası yok.
Fyde Os Buldum Sizce Nasıl?
Cok gec bir cevap olucak ama Ben suan PhoneixOS kullaniyorum ve google playden oyun yukleyemiyorum ben o yuzden hep apk denemek zorunda oluyorum ve bazi apk oyunlarda tus atamiyorum ama en iyi cevap yine arkadaslarin dedigi gibi apkpure

Yeni konular

Geri
Yukarı