Çözüldü Phoenix OS "Android x86_64 /#" aşamasında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

averyx_

Hectopat
Bilgisayarıma Phoenix OS uygulamasını kuracağım fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda siyah bir ekranda Android x86_64 /# yazısı çıkıyor ve kurulumda ilerlemiyor. Uygulamayı defalarca silip yükledim yine aynı.

Çözüm
Eski sürümünü indirdim sorun düzeldi. Fakat PUBG Mobile açmaya çalıştığım zaman siyah ekran veriyordu. Birkaç program indirdim siyah ekran hatası için herkes bu programı önermiş ayarladım falan bu sefer yeşil bir ekran geldi ve piksel piksel oldu, ben de sildim. Boşa zaman kaybı yapacak bir şey yok kolay gelsin.
Bende aynı sorunu yaşıyorum. Direk kendi kurulum yöneticisinden de denedim ama çözüm olmadı. Emulatorler cok fps kaybettiriyor.

Eski sürümünü indirdim sorun düzeldi. Fakat PUBG Mobile açmaya çalıştığım zaman siyah ekran veriyordu. Birkaç program indirdim siyah ekran hatası için herkes bu programı önermiş ayarladım falan bu sefer yeşil bir ekran geldi ve piksel piksel oldu, ben de sildim. Boşa zaman kaybı yapacak bir şey yok kolay gelsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı