Photoshop crack indirince tavuk virüsü bulaştı

Silme esnasında görev yöneticisinde virüs yazılımını "görevi sonlandır" ile kapatıp hemen silmeyi dener misin çalıştığı için silinemiyor çünkü ya da güvenli modda başlatıp öyle de deneyebilirsin.

Ben bu şekilde siliyorum genelde yine olmazsa Regedit ile kayıt defterine girip yazılımın adını aratıyorum kayıt defterinden silince normal siliniyor.

Arkadaşlar, Photoshop crackli indireyim dedim, sonrasında birden tavuk logolu virüs bulaştı. Discord'dan arkadaşlarımla falan mesajlaştı sonra ben virüs programı kurdum, Recep abinin başka forma önerdiği 2 tane bir de Windows virüs sistemiyle taradım. Riskli olanları kaldırdım falan şu an temiz gözüküyor ama görev yöneticisinde başlangıç kısmında virüs gözüküyor, halen bunu nasıl kaldırırım ne gibi riskleri olur? Saygılar.

Bu da 2. görsel ektedir.

Silemiyorumda!
İçini rahat ettirmek istiyorsan formatla. Onun dışında şüpheli dosya yoksa, antivirüs programları temiz diyorsa büyük ihtimalle temizdir.

Arkadaşlar, Photoshop crackli indireyim dedim, sonrasında birden tavuk logolu virüs bulaştı. Discord'dan arkadaşlarımla falan mesajlaştı sonra ben virüs programı kurdum, Recep abinin başka forma önerdiği 2 tane bir de Windows virüs sistemiyle taradım. Riskli olanları kaldırdım falan şu an temiz gözüküyor ama görev yöneticisinde başlangıç kısmında virüs gözüküyor, halen bunu nasıl kaldırırım ne gibi riskleri olur? Saygılar.

Bu da 2. görsel ektedir.

Silemiyorumda!

Hocam onu nasıl tavuğa benzettiniz?

Geri
Yukarı