Photoshop ile GIF üzerindeki yazıyı kaldırma

hunter master

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, elimde bir tane GIF var ve üzerinde yine GIF formunda URL gibi bir şey yazıyor. Onu kaldırmak istiyorum ama yapamadım. Bana bu konuda yardım edecek veya benim içim yapabilecek Photoshop'tan anlayan biri varsa ve yardım ederse çok sevinirim.

Photoshop'tan anlıyorum fakat GIF Photoshop'ta biraz sıkıntılı. GIF'te ki yazıyı kaldırıp o fotoğrafı mı almak istiyorsun yoksa yazısız bir GIF yapmak mı? Eğer seçeneğin 2. ise çok zor. Hele ki Photoshop'ta.

Ben çok anlamıyorum başlığı yanlış yazmış olabilirim illa ps ile olmak zorunda değil istediğim gifin üzerinde bir yazı var o yazının kalkıp o yazı olmadığı halde bir gif. Umarım anlatabilmişimdir. Fotoğrafını atardım fakat kabul etmiyor site.

Merhaba arkadaşlar, elimde bir tane GIF var ve üzerinde yine GIF formunda URL gibi bir şey yazıyor. Onu kaldırmak istiyorum ama yapamadım. Bana bu konuda yardım edecek veya benim içim yapabilecek Photoshop'tan anlayan biri varsa ve yardım ederse çok sevinirim.

Çok meşakkatli bir iş sıfırdan GIF yapman daha kolaydır.

GIF'i paylaşamıyorum. Boyutu yüksek geliyor. Bu GIF zaten fotoğraftı, GIF'e dönüştürüldü. Yani yazısız GIF halini kendin sıfırdan yapmadan bulamazsın. Bir de ben alt tarafında siyah arka planlı bir yerde yazı yazıyorum. Onu bir programla tek tek bütün karelerden silip yaptım. Fakat benim silmek istediğim yazı resmin içinde olunca olmuyor, yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı