Photoshop santim ölçeklendirme nasıl yapılır?

evet parçalara böldüm fakat bu sefer de mavi kutucuklarda hepsi 1 2 3 diye yazıyor ve nasıl kaydedeceğimi anlayamadım :(
1 2 3 derken? Fotoğraf atarsanız daha iyi olur. Cetvel ile kaydedemezsiniz. Cetvel çizgileri üzerinden ince bir çizgi ile siyah çizgi çekebilirsiniz isterseniz. Bunun dışında Photoshop açık kalmalı cetvel çizgileri için.

Deneme yapmak için bu fotoğraf üzerinde yapmaya çalıştım, dilimleme aracı ile karelere böldüm fakat daha fazla ilerleyemedim

Dosya Ekleri

• cs6 grid.png
    cs6 grid.png
    619,8 KB · Görüntüleme: 95
Deneme yapmak için bu fotoğraf üzerinde yapmaya çalıştım, dilimleme aracı ile karelere böldüm fakat daha fazla ilerleyemedim
Bu video yardımcı olur. Photoshop üzerindeki araçlar resime yansımaz. Sadece .psd dosyalarında gözükürler. Onları parçalayıp kaydetmelisin bu videodaki gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video da işimi gördü gayet
ÇÖZÜM : Attığım videoda konu güzelce açıklanmış, çizgiler halinde kaydetmek için ekran grüntüsü alarak painte yerleştirip arta kalan kısımları kırptım. konu çözülmüştür kapatabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı