PiluX - Şık ve Sade İşletim Sistemi!

PiluX'un stabil sürümü yayınlandığında kullanmayı düşünüyor musunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    59
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakmayın. Eklemeyi unuttum :) Windows update gibi işletim sistemini güncellemek için program mı kullanacğız yoksa terminalden mi kullanacağız? Linux hakkında pek bilgim yok hatalıysam kusura bakmayın.

Kusura bakmayın. Eklemeyi unuttum :) Windows update gibi işletim sistemini güncellemek için program mı kullanacğız yoksa terminalden mi kullanacağız? Linux hakkında pek bilgim yok hatalıysam kusura bakmayın.
TeTeOS Store isminde bir uygulama üzerinde çalışıyoruz ve gelecek sürümde kısayolu var. Tıkladığınızda işletim sisteminiz eskiyse ne yapmanız gerektiğini söyleyecek. :)

Teşekkürler.Çıktığında hemen yükleyeceğim.Yazıcı yanımda olsa denerdim ama işyerinde olduğu için deneyemiyorum :(

Güzel gözüküyor. Bende yüklemek istiyorum acaba ne kadar yer kaplıyor? Elimde 16GB Toshiba USB var ona yüklesem sorun olur mu?

32 GB olan USB 3.0 olan bir Flash Bellek var ona yükleyebilir miyim? Ayrıca Beta için alım yapıyor musunuz katılmak isterim.
BETA alımları şu anda kapalı maalesef. Ama bu çıkacak olan v1.3 sürümü onaylanmaz ise alımlar açılacaktır ve isterseniz size haber veririm.

32 GB olan ve USB 3.0 diskte güzel performans verebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı