Ping sorununu ISS değiştirerek çözebilir miyim?

Rozi

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, şu an kullandığım internet Millenicom'un Doping interneti, CSGO'da 80-130 arası ping alıyorum genelde. Mesela hangi interneti seçersem ya da şöyle söyleyim; internetimi değiştirdiğimde ping sorunum azalır mı? Oyunlarda sıkıntı çekiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı kalitesi sağlam değildir. Ben mesela Vodafone fiber kullanmaktayım sınırsız 45 Türk Lirası dosya indirirken 2-4 mb bulmakta download speed 20 ping hesabından 1-8 daha fazla olmuyor. Uzun lafın kısası Vodafone Fiber'e geçiş sağlayın.

Arkadaşlar, şu an kullandığım internet Millenicom'un Doping interneti, CSGO'da 80-130 arası ping alıyorum genelde. Mesela hangi interneti seçersem ya da şöyle söyleyim; internetimi değiştirdiğimde ping sorunum azalır mı? Oyunlarda sıkıntı çekiyorum.
Eğer geçeceğiniz iss bölgenizde şuan kullandığınız alt yapıdan başka bir alt yapı kullanıyorsa pinginiz değişir. Ben yakın zamanda TT den superonline fibere geçtim ping konusunda büyük fark var.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı