Pink Floyd Hayranı Kıza Ne Alınır?

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Selam, birkaç aydır iyi bulduğum, kafa dengi, kısacası hoşlandığım bir kız var. Üniversite 1'deyiz ikimiz de. Benim gibi o da Pink Floyd hayranı. Sizce ne alabilirim? Daha Hey You parçasını açtığım anda gözlerindeki ifadeden anladım ne kadar sevdiğini. Önerilerinizi bekliyorum.

Bu arada herhangi bir parçanın solosunu önünde atmak geldi aklıma da biraz saçma gibi. :)

371836

Tünelin sonunda ışık var mı, yolun sonunda "biz arkadaşız" veya "seni arkadaş olarak görüyorum" diyecekse 100 Liraya yazık.
Açıkçası dün 3 saat kadar konuştuk. Daha yeni tanıştığı bir insanla 3 saat konuşacak birini tanımıyorum. Her dakika konuşalım istiyor. Yolun sonunda ışık var gibi.

Açıkçası değer verdiğim birisi beni arkadaş olarak bile görse verdiğim paraya üzülmem. Paranın lafını yapacak birisi değilim.
Fikir olarak şu siteye bir bakın derim. Ayrıca pikabı var ise, ona Pink Floyd plağı alabilirsin.
Teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı