Hitler hayranı insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Size göre IŞİD, EL-KAİDE gibi örgütler müslüman ise size söyliyebileceğim başka bir söz yok.
İşte o yüzden yapılanları bütün bir millete yıkmak hatalı bir davranış. IŞİD'e Müslüman denip nasıl bizim üstümüze yıkılması rahatsız ediyorsa Yahudilerdede aynı durum geçerli.

İşte o yüzden yapılanları bütün bir millete yıkmak hatalı bir davranış. IŞİD'e Müslüman denip nasıl bizim üstümüze yıkılması rahatsız ediyorsa Yahudilerdede aynı durum geçerli.
Bu düşünce birazda küçüklükten beri aile ortamında konuşulan muhabbetlerdende kaynaklı. Sürekli Yahudi halkını kötüleme durumu geçerli olduğu için insanda bu fikir oluşuyo ama bu konuda haklısınız.

Değiller mi? Tarih taraflı yorumlanamaz. Olmasalar bile herkes onu öyle biliyor. Yarın gelip seni ve tüm aileni köle kamplarına götürüp aylarca aç susuz çalıştırıp insan gibi davranmaları sonra da götürüp boğsalar yine böyle mi diyeceksiniz?

O değilde bizim atalarımızdan hiç katliam yapan yok mu arkadaş? Çok merak ettiğim bir konu gerçekten.

Herşey bilgisizlikten oluyor, adam bir film izliyor: amerikan askerlerinin siyahiler için Afrika da karşılıksız canlarını feda ettiğini zannediyor. Adamlar bir filmle olmayan tarihi kafalara yazıyor, adamlar zeki beyler kabul edelim. :kararsız: Batının haklı olduğunu kolay kolay görmedim ve sadece filmlerde değil kitaplarda da tarihin değiştirildiğini görüyorum...

Herşey bilgisizlikten oluyor, adam bir film izliyor: amerikan askerlerinin siyahiler için Afrika da karşılıksız canlarını feda ettiğini zannediyor. Adamlar bir filmle olmayan tarihi kafalara yazıyor, adamlar zeki beyler kabul edelim. :kararsız: Batının haklı olduğunu kolay kolay görmedim ve sadece filmlerde değil kitaplarda da tarihin değiştirildiğini görüyorum...
Ben anti-batı'cı değilim hatta bizim batılı avrupalı bir medeniyet/ırk olduğumuzu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı