Hitler hayranı insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir de yemek. Ordu midesini üzerinde yürür demiş Napolyon.

Kendisi bir Moğol. Herkese göre de Türk değil zaten. Kimisi Türk diyor, kimisi değil diyor işte...

Şahsen benim için Türk olup olmamasının da pek bir önemi yok. Adam olsun yeter. :izliyorum:
Moğol olduğunu biliyorum da Türk olayı kesin değil diye hatırlıyorum :X3:. Adam olmayıp bir suç işlerse bulursun zaten :puro:. (İşi gücü bırak EGM'ye başvur:kedi:)

Çok fazla heyecanlı ve romantik düşünüyorsunuzu da eklemek gerek.

Türk'lerin üzerine bir şey yıktıkları yok!
Yok mu? Emin misin? Şu an bu ülkede doğduğumuzdan ve ülkenin neredeyse tamamı müslüman olduğundan dolayı hepimizi cihatçı olarak görüyor kışkırtmaya gelen insanlar. Bu konu üzerinde düşünen, okuyan insan sayısı çok az.

Çok fazla heyecanlı ve romantik düşünüyorsunuzu da eklemek gerek.
Konu kitlenmeye yakın :şipşak:

Hocam Hitler ne kadar katliam yaparsa yapsın şuan Almanya'nın Avrupa'nın en zengin ülkesi olmasında büyük bir payı var. Ayrıca Katolik inancına göre İsa'yı Yahudiler öldürmüş. Yani bu açıdan bakıldığında Hitler'de kendine göre haklı.

Ayrıca Yahudiler de aşırı ırkçı insanlar. Belki de Hitler onları öldürmeseydi şuan Avrupa'ya zulüm ediyor olabilirlerdi.

Hitler'in Rusya'ya saldırıp, bir de yetmezmiş gibi işgal etmeyi planlaması bile yeterince büyük bir taktiksel hata... Asker olabilir ama, taktiksel zekası olmadığı kesin... Çünkü savaşlar, generaller ile kazanılır... Diktatörler ile değil! Hitleri bitiren en büyük üç unsur; zamansız girişimleri, taktiksel düşünememesi ve takıntılı olması, oldu...
Burada yaptığı taktiksel hata Rusya'ya saldırmak değildi. Çünkü Almanya teknolojik açıdan çok öndeydi. Rusya'ya karşı kazanabilirdi fakat Amerikan Ticaret gemilerini batırarak Amerikayı da savaşa soktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam genelleme değil çünkü öyle. Yahudiliğin sadece anadan geçtiğine inanıyorlar ve annesi yahudi olmayan kimse yahudi olamıyor.

Hepsi buna inanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı