Çözüldü Piranha 2345 bazen çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yuri09

Hectopat
Kusura bakmayin rahataıiz ediyorum. Elimde Piranha 2345 oyuncu klavyesi var. Ben elektrik almiyor bazen de elektrik aliyor ama isiklandirmayi actigim klavyenin USB'si cikis ve giris yapiyor surekli. Donanimsal bir hata mi yoksa yazilimsal mi?( Anakartimin USB girislerinden hicbirinde sıkıntı yok galiba).

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anakarttanda olabilir ama o klavyeyi kullandım bir süre pek kaliteli bir klavye değil klavyenin kablosundanda olabilir başka herhangi bir klavyeyle deneyebilirsiniz.
İlk ve en önemlisi biosunuzu güncelleyin , nasıl yapılıcağını internetten bulabilirsiniz. Ardından anakartınızın başta USB girişleri olmak üzere tüm sürücülerini güncelleyin , iobooster gibi saçma sapan programlarla değil orjinal yolu kullanın. Bu yol anakartınızın modelini internete yazıp resmi sayfasından sürücüleri indirip kurmak oluyor. Bunlar sorunu çözer muhtemelen. Çözmese bile bunları yapmadan ilerleme kaydedemezsiniz.

Anakarttanda olabilir ama o klavyeyi kullandım bir süre pek kaliteli bir klavye değil klavyenin kablosundanda olabilir başka herhangi bir klavyeyle deneyebilirsiniz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı