Pişmanlık dediğiniz markalar var mı?

SteelSeries. 3 sene önce Arctis RAW almıştım 3 ay sonra üstteki ped soyuldu ve vidaları çıkıp dağıldı. 2 sene önce Sensei 310 almıştım, scrollu bozuldu; 1 yıl önce aldığım Apex 5 klavyede durduk yere "o" tuşu bozuldu ya basıyor ya basmıyor. Hiçbiri kullanıcı hatası değildi.

bütün kırılmaz ekran koruyucu markaları.
tikim var ekranda çizik görünce huylanıyorum nekadar farklı marka ekran filmi aldıysam daha ilk düşüşte kırılıyor

Rampage. Ucuz diye alıcısı çok ama ömrü çok kısa. Kulaklıkları falan maksimum 2.5-3 ay dayanıyor. Gamepower için de aynı şeyler geçerli.
rampage gene iyi, aldığım kulaklığın çorapları 4 sene dayandı

Zamanının en iyi laptop markasıydı. Şu zamanlarda oyun bilgisayarlarında çok kişi sıkıntı yaşıyor
Aynen hocam ama ben 2 cihazını kullandım 2'sinde de İllallah ettirdi :). Şu an PC bakıyorum ve HP'ler diğer gaminglere göre daha ucuz ama dur uzak dur diyorum kendime. Ha belki bana hep aptalı denk gelmiştir ama bilmiyorum öyle bile olsa ben nefret ettim :).

Aynen hocam ama ben 2 cihazını kullandım 2'sinde de illallah ettirdi :). Şu an PC bakıyorum ve HP'ler diğer Gaming'lere göre daha ucuz ama dur uzak dur diyorum kendime. Ha belki bana hep aptalı denk gelmiştir ama bilmiyorum öyle bile olsa ben nefret ettim :).

Hem de nasıl driver konusunda tam bir facianın faciası.

Allah kimseyi açlıkla susuzlukla bir de HP ile sınamasın.

Son düzenleme:
Casper kimi ürünleri nadiren de olsa kaliteli oluyor, kimi ürünleri de berbat. Ben bunu fason üretim olduğundan kaynaklandığını düşünmekteyimi servis zaten berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı