Pişmanlık dediğiniz markalar var mı?

Casper'i bilmem ama Vestel'den çok memnun kaldık onu belirteyim. Kişiden kişiye değişir.
Bulaşık makinesi aldık uzun hikaye ama kısaca hem makina bardakları çiziyor hemde iade yada değişim almıyorlar babamın ilk defa bu kadar delirmiş halde küfrettigini görmüstüm bölge müdürüyle konuşurken.

Bulaşık makinesi aldık uzun hikaye ama kısaca hem makina bardakları çiziyor
Bunun makineyle pek alakası olacağını sanmıyorum hocam. Bulaşık makinesinin çalışma prensibi çok basit çünkü, her makinede aynı. Deterjanla karışık sıcak su, üstüne durulamak için sıcak su, döndüre döndüre püskürt yıka. Bu süreçte makine neyi farklı/yanlış yapıyor olabilir ki bardakları çizsin? Şebeke suyunuzun sertliği, kullandığınız deterjan vs kaynaklı olabilir sanki. Belki de hatalıyımdır makinenin de etkisi vardır ama bilemiyorum.

Bunun makineyle pek alakası olacağını sanmıyorum hocam. Bulaşık makinesinin çalışma prensibi çok basit çünkü, her makinede aynı. Deterjanla karışık sıcak su, üstüne durulamak için sıcak su, döndüre döndüre püskürt yıka. Bu süreçte makine neyi farklı/yanlış yapıyor olabilir ki bardakları çizsin? Şebeke suyunuzun sertliği, kullandığınız deterjan vs kaynaklı olabilir sanki. Belki de hatalıyımdır makinenin de etkisi vardır ama bilemiyorum.
Hocam ne dedilerse denedik bir gelen su markayı diğer gelen şu markayı digeri tuzunu diğeri bardakların eski oldugunu söyledi ne dedilerse yaptın donen parçaların delik büyüklükleriyle ilgiliymiş cizme kısmi nasıl oluyor bilmiyorum ama iyi temizlemediği kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı