Pitbulla benzeyen köpek

Az önce dışarda pittbula benzeyen bir köpek gördüm saldırmıyordu sakindi ama görünüşü pitbull gibi yapılı bir şeydi 15 ay sonra köpek sahipleneceğiz veya alacağız. Kardeşim 15 ay sonra 2 yaşında olacak o köpeğin cinsini bilen var mı veya kardeşime zarar falan verir mi?

Bulldog'a benziyor.

Az önce dışarda pittbula benzeyen bir köpek gördüm saldırmıyordu sakindi ama görünüşü pitbull gibi yapılı bir şeydi 15 ay sonra köpek sahipleneceğiz veya alacağız. Kardeşim 15 ay sonra 2 yaşında olacak o köpeğin cinsini bilen var mı veya kardeşime zarar falan verir mi?

Bulldog mu ne diyorlar o herhalde.

Off, vazgeçtik. Maalesef ki çok tüy döküyorlarmış. Gece baktık, labroadora karar verdik. 1500'e bulursak alacağız bir yavru.
Biz apartman dairesinde bakıyoruz pek tüy dökmüyor ama tüy dökme sorunu yediği mamayla ve taranma araliğına bağlıdır. Labradorlarda kısa tüylü oldukları için her süpürge onların tüylerini almıyor. Tuy kısa olunca saplanıyor kalıyor. Bide labradorlar biraz kokan bir köpek. Samoyed ırkını tercih etmemizin sebebi hiç koku yapmamasıydı en buyuk etken olarak ve tüyleri seni cok fazla korkutmasın labrodarda onun kadar dökecektir

Bull Terier olabilir. Pitbull’un atası diye biliyorum.
1D6513BB-FB23-4574-B342-52F5DAAEF176.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı