Piyasadan kalkmış GTA Trilogy Classic linkleri

Hocam oyun çıkarttığınız dosyalarda bir EXE dosyası olması lazım. Onu atın. Eğer yoksa GTA 3 1.0 EXE dosyası indirip oyunun ana klasörüne atın. Ayrıca 2. diskteki "audio" klasörünü oyunun içine atmayı unutmayın.
Hocam dosyalarda bir tane setup.exe dosyası var onu mu çalıştırmak gerekiyor?

Hocam onu kurmuştum, daha sonra Rockstar Games adlı bir klasör oluşturdu. Oradan oyunun exe'sine tıklayıp giriyorum fakat "Please login with administrator privileges and try again." şeklinde bir hata veriyor.
Hocam, oyunun ISO dosyasını WinRAR ile çıkartın.

Çıkarttıktan sonra klasör içinde "setup.exe" var. Onunla oyunu kurun.

Oyunu kurdunuz.

Oyunu kurduktan sonra kurulum dosyalarında yer alan gta3.exe dosyasını çalıştırın, eğer yoksa internetten 1.0 exe dosyasını indirin. Ayrıca çıkarttığınız dosyalarda "audio" klasörü var. Onu da oyunun ana klasörüne atın.

Her şeyi kurdunuz. Şimdi gta3.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıp oynayın.

Hocam, oyunun ISO dosyasını WinRAR ile çıkartın.

Çıkarttıktan sonra klasör içinde "setup.exe" var. Onunla oyunu kurun.

Oyunu kurdunuz.

Oyunu kurduktan sonra kurulum dosyalarında yer alan gta3.exe dosyasını çalıştırın, eğer yoksa internetten 1.0 exe dosyasını indirin. Ayrıca çıkarttığınız dosyalarda "audio" klasörü var. Onu da oyunun ana klasörüne atın.

Her şeyi kurdunuz. Şimdi gta3.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıp oynayın.
Hocam dediklerinizi yapıyorum ama ya yukarıda yazdığım hatayı veriyor ya da hiç hata vermeden direkt açılmıyor.

Biliyorsunuz orijinal oyunlar piyasadan kalktı. Çok konu var. Özellikle GTA 3, GTA vc, GTA SA hakkında. Bundan dolayı oyunun CD sürümlerini paylaşıyorum. Güvenilirdir. Kurulumu ise diskleri RAR'dan çıkarıp "setup.exe" ile kurun. Disklerde ayrıca ses dosyaları var. Onları da atın oyunun ana klasörüne.

GTA 3:

GTA vc:

GTA SA:

Herkese iyi oyunlar!

Çok teşekkür ederim hocam bunu arıyordum bende :)

Biliyorsunuz orijinal oyunlar piyasadan kalktı. Çok konu var. Özellikle GTA 3, GTA VC, GTA SA hakkında. Bundan dolayı oyunun CD sürümlerini paylaşıyorum. Güvenilirdir. Kurulumu ise diskleri RAR'dan çıkarıp "setup.exe" ile kurun. Disklerde ayrıca ses dosyaları var. Onları da atın oyunun ana klasörüne.

GTA 3:
GTA 3'ün linkinde 2 CD dosyası var. İkisini de tek bir klasörün içine WinRAR ile çıkartıp ''setup.exe'' ile kurun.

https://archive.org/download/grand-theft-auto-iii_202110

GTA VC:
https://archive.org/compress/grand-theft-auto-vice-city_202110/formats=ISO%20IMAGE&file=/grand-theft-auto-vice-city_202110.zip

GTA SA:

https://archive.org/download/gta_sanandreas__pc/GTA%20San%20Andreas%20PC.iso

Herkese iyi oyunlar!
Bunu korsan olarak gören ve hala orijinal satın almak isteyen var ise de bu linkten alabilir:
Ama fiyatı çok tuzludur.

Bunu korsan olarak gören ve hala orijinal satın almak isteyen var ise de bu linkten alabilir:
Ama fiyatı çok tuzludur.
O sürümde sağlam değil. Steam sürümü ile aynı hatalar var. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı