Pizzacıda işe girdim

Hayırlı olsun dostum. Ben de üniversite başlayana kadar günü birlik çikolata fabrikasına gideceğim. günde 12 saat 500TL. Harçlıklarım çıksa yeter. :)
Geçen çuval fabrikasıydı sanırım, oraya gittim. Öğrenciyim diye almadılar.
Sırf bu sebepten reddedildiğim yerleri say say bitmez.

Çalışanların zaten yarısı benim mahallede oturuyorlarmış. :D Bu kadar övdüm yarın bir gidiyorum zortluyormuşum. :D

İş demişken şu anımı da anlatmadan geçemeyeceğim: Geçen McDonalds'a gittim, part-time eleman arayıp aramadıklarını sordum. Full arıyoruz dediler. Full de çalışabileceğimi söyleyince 20 yaşındaki beyaz yakanın verdiği cevap: ''Önce part-time sordunuz, güven vermediniz, olmaz.'' :D

Çalışanların zaten yarısı benim mahallede oturuyorlarmış. :D Bu kadar övdüm yarın bir gidiyorum zortluyormuşum. :D

İş demişken şu anımı da anlatmadan geçemeyeceğim: Geçen McDonalds'a gittim, part-time eleman arayıp aramadıklarını sordum. Full arıyoruz dediler. Full de çalışabileceğimi söyleyince 20 yaşındaki beyaz yakanın verdiği cevap: ''Önce part-time sordunuz, güven vermediniz, olmaz.'' :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

McDonalds'dan reddedilince ben.

İlk gün bitince para verip yoğunluk olan günlerde arayacağız dedi. Öğrenci olduğum için full zamanlı alamayacaklarmış. Bunu en başta söylemiştim aslında. Beğenmediler herhalde. Çok da üzülmedim, yağ kokusundan kafam güzel olmuştu.

Son düzenleme:
Ee ne kadar çalıştın veya hala çalışıyor musun nasıl bir yerdi.

@264075 Part-time garsonluk. Haftaya okulum açılıyor. Kabul ederlerse pazar günleri çalışmaya devam edeceğim. Üniversitenin öğrenciler için olan işlerine başvurdum, asıl onlar çıksa çok iyi olur.

Geri
Yukarı