PKTS Değerleri neden yüksek?

yasinsxdd

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 milyon üzeri modem pkts değerim var ve gittikçe artıyor. Ekipler bana hızını azalt demişlerdi. Ben 65-70 Mbps hız alıyorken şimdi bu yüzden anlamadığım bir şekilde altyapı hızım azaldı. Şimdi ben bu hızı azaltırsam pkts düzelir mi?

Dosya Ekleri

• sdsds.png
    sdsds.png
    29,2 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşlar 1 milyon üzeri modem pkts değerim var ve gittikçe artıyor. Ekipler bana hızını azalt demişlerdi. Ben 65-70 Mbps hız alıyorken şimdi bu yüzden anlamadığım bir şekilde altyapı hızım azaldı. Şimdi ben bu hızı azaltırsam pkts düzelir mi?
Son durum hakkında bilgi verebilir misiniz? Aynı sorun 3gündür bende de mevcut.

Crc hatası oluyor kendisi, sorunlu kablodan olur. hat yenilenmesi gerekiyor, ya da size verilen hız altyapı için yüksek. Eğer saha dolabından size kadar gelen hız veriliyorsa sorun bina içi tesisatta o zaman. Snr değerleri önemli diye biliyorum ama daha iyi anlayan arkadaşlar bakarsa daha iyi olacak.

Crc hatası oluyor kendisi, sorunlu kablodan olur. hat yenilenmesi gerekiyor, ya da size verilen hız altyapı için yüksek. Eğer saha dolabından size kadar gelen hız veriliyorsa sorun bina içi tesisatta o zaman. Snr değerleri önemli diye biliyorum ama daha iyi anlayan arkadaşlar bakarsa daha iyi olacak.
Son durum hakkında bilgi verebilir misiniz? Aynı sorun 3gündür bende de mevcut.
Benim kutumu santralden uzaklaştırdılar o yüzden bana gelen hız azaldı. Benden 50 mbps'ye düşürmemi istediler başka çaresi yokmuş. Bende şuan daha düşürmedim ara ara ping giriyor düşürmediğim için, eğer kopmalar fazlalaşırsa hızımı mecbur düşüreceğim. Çok saçmalık yaşandı anlayacağınız üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı