Plak Arşivi ile ilgilenen?

• Konuyu başlatan Mr_YAMYAM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 7B
Yamyam abi ben baya bir süredir takip ediyorum, PİKAP alma niyetim var İlk etapta, sonraki adımlarda ampli almak istiyorum senin uygun uçuk olmayan bir önerin olabilir mi? Ve en önemlisi Zeki MÜREN gibi isimlerin plaklarını nerden almamı önerirsin?

Kadıköy Akmar çarşısında plak satan dükkânlar var. Dışarıda 5 Tl'ye bilinmeyen plaklar, içeride ise 200 liraya kadar çıkan fiyatlarla bildiğimiz sanatçıların plakları var. Ne kadar ucuzdur, pahalıdır bilemem.

Anlamıyorum bu işten ben. :D
Bu parçaları bu kadar pahalı yapan şey antika olması mı, işlevi mi, piyasada zor bulunuyor olması mı?

Başlıktaki yorumlara bakarak anlıyorum ki forumda Pit10 ve Sansar Salvo dinleyen tek benim.

Yalnız değilsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grogi, diyar pala, pit10, sansar salvo, indigo bende gibi isimlerimde dinliyorum da böyle bir konu altında bu konu konuşulması abes oldu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı