Plantronics RIG 505 Lava mı, Steelseries Siberia 200 mü?

megas753

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İkisi arasında çok kararsızım. Bilgi ve tecrübe doğrultusunda yorumlarınızı bekliyorum. Oyun oynamak için alacağım, FPS tarzı oyunlarda kullanacağım.

Evet, ondan bir şüphem var. Siberia 200'den sonra kulaklık teknolojisi daha ilerlemiş olabilir, Kafamda deli sorular.

Arkadaşım şu 7.1 olayını çözemedim :) Bir iki firma ucuza bu teknolojiye sahip kulaklıklar üretiyor. YouTube'da tavsiye ediliyor fakat burada pek tavsiye eden yok markaları. 1 ay sonra alacağım ucuza 7.1 teknolojisine sahip bir kulaklık. Araştırmanı tavsiye ederim.

Doğrudur. Bende Gamepower medusa veya Sn rx9 almayı düşündüm ama ön yargıyla yaklaşıyorlar gibi geldi. Kardeşim şu an Gamepower 7.1 kullanıyor. 170 TL ye satın aldı ses kalitesini beğendi sadece ağır geldiğini söyledi. aynı fiyata 7.1 almak varken stereo almak doğru olmayacak gibi geliyor. özellikle 7.1 ile ses kasmak daha kolay fakat bu firmaların kalitesiz ve ucuz olduklarını söylüyorlar kullandıkları 7.1 teknolojisi merdiven altı ve 5 doları geçmediklerini iddia ediyorlar. Kafam karıştı doğrusu. Özet geçmek gerekirse, çoğunluk bilindik markalardan şaşmamamı söylüyor.

İlgin için teşekkür ederim. Youtubedeki videoların pek gerçeği yansıttığına inanmıyorum bu işin ehli Technopat'tır. İzlediğim bazı kanallar boş konuşuyor ve gerçekci değiller, aklımdaki bir soruya bile cevap bulamıyorum. Neyse, kulaklıkları deneyebileceğim tek yer vatan topkapı ve bana uzak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı