PlayStation 2 alınır mı?

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Evet, aklımda PS2 almak var. Babamın eskiden kullandığı 10 adet rewritable DVD'si var, laptopumda da DVD sürücüsü var. Aklımda o disklere oyun yazdırıp konsolda kullanmak var.

Alacağım cihaz 8A aşağısı 9000 olursa ( 9004 bakıyorum, 7000 serisine bir türlü içim ısınamadı ) fmcb kurarım, DVD yeri giderse Flash'a oyun atıp kullanırım.

Şimdi çözünürlük ve FPS çok düşük diyenlere, GTA 4'ü 800x600'de 20 FPS oynamak benim için sıkıntı değil, yani alışığım.

Zaten aktif olarak Xbox One S kullanıyorum, PS2'yi ise nostalji için alacağım. Oynayacağım oyunlar;
-Resident Evil 4
-Devil May Cry 3
-Grand Theft Auto: Liberty City stories.
-Call of Duty 3
-Crash bandicot 1-2-3

Kullananlara soruyorum, cihazınızdan memnun musunuz? Sizce hala alınır mı? PS3 ylod veya X360 3K gibi bilindik popüler bir hatası var mı ( rsod hariç )?
Herkese teşekkürler, iyi akşamlar.

Nostalji dışında çok bir şey vaadetmiyor. Bendeki de hala çalışıyor ama kablolardan dolayı monitöre takamıyorum, taksam da dediğim gibi tek amacı nostalji olur.

Oyunlardan zevk alıyorsan atari bilene alınır.

@arasyuksel Hocam bir PlayStation forumu var orada da arasyuksel diye bir yönetici veya forum sahibi var aklıma ne zamandan beri takıldı o forumdaki arasyuksel siz misiniz?
Fat SCPH 50004 serisini almanızı öneririm ayrıca.

Son düzenleme:
Oyunlardan zevk alıyorsan atari bilene alınır.

@arasyuksel hocam bir PlayStation forumu var orada da arasyuksel diye bir yönetici veya forum sahibi var aklıma ne zamandan beri takıldı o forumdaki arasyuksel siz misiniz?
Fat scph 50004 serisini almanızı öneririm ayrıca.

Yok hocam, ama olmak fena olmazdı :D

Fatler aslında daha sağlam cihazlar ama Slim'ler de oldukça hoş. 9000 serisi alınca Power brick derdi de olmuyor, yazın yazlığa gidince oraya da götürebilirim.

Neyse almaya karar verdim, herkese teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Fatler aslında daha sağlam cihazlar ama Slim'ler de oldukça hoş. 9000 serisi alınca Power brick derdi de olmuyor, yazın yazlığa gidince oraya da götürebilirim.

Hocam Fat önermemin sebebi Slim'lerin lensi bozulduğu zaman USB ile oynamaktan başka çareniz olmaz ama Fat'da network adaptör ile HDD takip oyunlardaki yükleme süresini bayağı azaltabilirsiniz. Ama USB çok yavaş oluyor PS2'nin USB portları 1.1 gibi bir şey ondan yükleme süreleri çok yavaş oluyor. Benim önerim matrix veya modbo çipli HDD'li bir PS2 Fat almanız.

Yeni konular

Geri
Yukarı