PlayStation 2 alınır mı?

264075

Hectopat
Benim hayatımda cidden PSP dışında hiç konsolum olmadı yani o konsolda oynama tadını anca PS kafelerde falan tattım o yüzden PS2 ile başlamak istiyorum bu konsol macerama. İçinde oynamak istediğim bir sürü oyun var God of War, MGS serisi falan say say bitmez ama konsollar hakkında sıfır bilgim olduğundan size sormak istedim. Şimdi alırsam ikinci el alacağım zaten de bütün oyunları para vermeden oynayabilmek için çipli PS2 mi satın almam gerekiyor ve televizyona sadece HDMI ile mi bağlıyoruz PS2'yi yoksa eski falan ya ayrı bir aparatı mı var?

Benim hayatımda cidden PSP dışında hiç konsolum olmadı yani o konsolda oynama tadını anca PS kafelerde falan tattım o yüzden PS2 ile başlamak istiyorum bu konsol macerama. İçinde oynamak istediğim bir sürü oyun var God of War, MGS serisi falan say say bitmez ama konsollar hakkında sıfır bilgim olduğundan size sormak istedim. Şimdi alırsam ikinci el alacağım zaten de bütün oyunları para vermeden oynayabilmek için çipli PS2 mi satın almam gerekiyor ve televizyona sadece HDMI ile mi bağlıyoruz PS2'yi yoksa eski falan ya ayrı bir aparatı mı var?
Kesinlikle alinir. Cipli konsol alirsaniz korsan oyunlari oynayabilirsiniz. Cipsiz konzollarda da korsan oyun oynama yontemleri var ama biraz ugrastiriyor.
Playstation 2 AV kullanir, donusturucu kullanabilirsiniz.

Konu da zaten onu soruyorum. Çipli olunca oyunun kopyaları oluyor mu yoksa cd gerekiyor mu diye.
İnternetten indirip DVD'ye yazdirabilirsiniz, DVD'den oynamak istemiyorsaniz USB'den veya SMB sunucusundan oynarsınız.

Bildiğin kablolu, TV'ye takıp oynuyorsun. Kolu bile kablolu.

PS2'de ne crack'i?

CD.
Korsan oyun işte? CD değil, DVD.

Son düzenleme:
İnternetten indirip DVD'ye yazdirabilirsiniz.
Rom olarak indiriyoruz değil mi oyunları ?

PS2 alsan GoW'un CD'sini falan nerede bulacaksın?

1685986956391.png

Bu arada böyle DVD satanlar da var koleksiyon yaparsam belki bundan da alabilirim. @202 bu oyun DVD'leri çipli PS2'de çalışır mı?

Evet, internetten ISO olarak indiriyorsunuz.
Elinizde yeterli sayıda DVD varsa DVD'den oynayabilirsiniz oyunları. Yoksa benim yaptığım gibi SMB sunucunsdan oynarsiniz. Konsolu ethernet ile modeme bağlayıp bilgisayarınızdan dosya paylaşımı açıyorsunuz.

Eki Görüntüle 1808475

Bu arada böyle DVD satanlar da var koleksiyon yaparsam belki bundan da alabilirim. @202 bu oyun DVD'leri çipli PS2'de çalışır mı?
Evet, orjinal oyunlar çipli cihazlarda çalışır.

Yeni konular

Geri
Yukarı