Playstation 3 almalı mıyım?

Makaleler
4
Merhaba arkadaşlar, PS3 emulatörü gün geçtikçe gelişiyor. Hatta şu an bazı oyunlarda PS3'ten daha iyi FPS ve görüntü alınabiliyor (God of War 1 - 2 GTA San Andreas Smackdown vs Raw 2008). Benim denediklerim bunlar daha bir sürü oyun var. İş baba Exclusive oyunlara gelince Emulatör ya düşük FPS ya da grafik hataları meydana getiriyor. Benim size sorum sizce PS3 almalı mıyım? Alırsam ufak da olsa bi televizyon almam lazım. Yoksa beklemeli miyim? Konsolun hata çıkarmasından korkuyorum fakat çok fazla merak ettiğim oyun var. Red Dead Redemption, God of War 3, Uncharted serisi, The Last of Us gibi.

Şahsen Resident Evil 4 HD ve TR olarak bilgisayarıma yüklediğim anda ben de PS2 yi kenara atmıştım. PS3 alınacaksa 2 kişilik oyunlar için alınır artık. Mortal Kombat, Futbol, yarış oyunları Blur falan klavye ile değil de bu tür oyunları gamepad ile oynamak daha iyi oluyor. Eve misafir geldiğinde veya akrabalar, eş dost ile vakit geçirmek için alınabilir. Super Slim ve 12GB olmamasına dikkat edin.

Uncharted, The Last of Us, God of War, Beyond... Daha sayfamı istermisin?
images.jpeg

Eğer maddi olarak sizi vermezse, evde ki aile bireyleri sayısında kol ve kırılabilir, 4.82 ofw sürümünde bir PS3 alınır, oynanır.

Uncharted, The Last of Us, God of War, Beyond... Daha sayfamı istermisin?
Eki Görüntüle 348885

Eğer maddi olarak sizi vermezse, evde ki aile bireyleri sayısında kol ve kırılabilir, 4.82 ofw sürümünde bir PS3 alınır, oynanır.
Hocam amacım kırık 160 gb civarı konsol almak. Çok bütçem yok ortalama 350 - 400 tl
Sizce slimmi super slimmi almalıyım ?

Hocam amacım kırık 160 gb civarı konsol almak. Çok bütçem yok ortalama 350 - 400 tl
Sizce slimmi super slimmi almalıyım ?

İmzamda ki konuları oku.

CECHK, CECHG olan Fat;
2XXX,25XX.

Almak zorundasın. 160GB yetmez. Ona en az 320.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı