PlayStation 3 almalı mıyım?

Nedeni ile birlikte soyleseydiniz keske. Hayir diyince neden oldugunu merak ediyor insan.
Ancak eski yılların oyunlarını oynayabilirsiniz. PS 5 yolda eli kulağında, arkadaşım 4 ü bile zor sattı yanında oyunlarıyla birlikte. Destek kalmadı. Yenilenebilr bir teknoloji barındırmıyor, güncelleme veya yeni oyunlar gelmeyecektir. Bence bunlar yeterli sebeplerdir.

Letgo'dan direkt sahibinden bulunabilir, hatta arkadaşım 400 Liraya satacaktı kendisini satmaması konusunda ikna ettim.
Güvenilir mi peki bu siteler? Letgo'nun PR kısmında kötü olduğunu duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ancak eski yılların oyunlarını oynayabilirsiniz. PS 5 yolda eli kulağında, arkadaşım 4 ü bile zor sattı yanında oyunlarıyla birlikte. Destek kalmadı. Yenilenebilr bir teknoloji barındırmıyor, güncelleme veya yeni oyunlar gelmeyecektir. Bence bunlar yeterli sebeplerdir.
Yalnız 400 Liradan bahsediyoruz. PS5'in eli kulağında olması arkadaşı pek ilgilendirmiyor.

Kisitli butce ile alinabilecek en iyi konsol. Ne kadar guncel oyunlari oynayamasa da neredeyse sonsuz oyun kutuphanesi var. Yanina bir arkadas daha aldiginda seni bozulana kadar goturebilecek bir konsol. Zaten butcesi olmus olsaydi PS4 alirdi.

Ben fikrimi belirttim. Yeni oyunları oynayamayacağım modası geçmiş bir aygıta değil 400, 20 TL bile vermem.

@Cruslan Letgo bir market değil, gidip Letgo'dan alışveriş yapmıyorsun.

Letgo, bir pazar yeri satış modeli üstüne kurulmuş bir uygulama. Üyeler, satmak istediği şeylerin fotoğrafını çekip oraya ilan veriyor. Sen de ilgileniyorsan mesaj atarak iletişime geçiyorsun falan filan. Sahibinden'in Amerikan versiyonu gibi bir şey.

@NITRO Herkes seninle aynı düşüncede olmayabilir. Ortaya bir şey atıyorsan altını doldurmalısın. Yoksa havada kalır.

Yeni oyunları oynamak için güzel bir sistem alman gerekir. 400 TL'ye SSD bile alamazsın :) SSD GTA 5 açar mı acaba?

PS3'e 450 lira ayıran adama, sizin kadar parası yok diye bu kadar iğneleyici mesaj atman ne kadar da acizce!

@Cruslan Letgo bir market değil, gidip Letgo'dan alışveriş yapmıyorsun.

Letgo, bir pazar yeri satış modeli üstüne kurulmuş bir uygulama. Üyeler, satmak istediği şeylerin fotoğrafını çekip oraya ilan veriyor. Sen de ilgileniyorsan mesaj atarak iletişime geçiyorsun falan filan. Sahibinden'in Amerikan versiyonu gibi bir şey.

@NITRO Herkes seninle aynı düşüncede olmayabilir. Ortaya bir şey atıyorsan altını doldurmalısın. Yoksa havada kalır.

Yeni oyunları oynamak için güzel bir sistem alman gerekir. 400 TL'ye SSD bile alamazsın :) SSD GTA 5 açar mı acaba?

PS3'e 450 lira ayıran adama, sizin kadar parası yok diye bu kadar iğneleyici mesaj atman ne kadar da acizce!
Lütfen laflarınıza dikkat edin! Ben kimsenin fikrine saygısızlık yada şahsına hakaret etmedim. Hayır yazdım arkadaş neden hayır yazdınız diye sordu ve fikrimi belirttim. Ha dinler ha dinlemez herkes kendi işini görür. Almayın, fakir misiniz? Paranız mı yok diye de kimseyi aşağılamadım! Sözlerinizi bilinde konuşun. kimi 5 para etmez aygıta servet öder kimi iş görecek makineye 5 para etmez der, bu kişisel bir fikirdir, kimsenin kimseyi zorladığı yada hor gördüğü yok!

Alma ya lütfen çözünürlük berbat, Alacaksan PS4 Slim ya da üstünü al hepsini deneme fırsatı buldum. PS4 mat kasa da alma görüntü farkı var. Online oynamam diyorsan kırık olarak al.

Gayet de alınır. Sırf exclusive oyunları bile PS3 almak için yeterli bir sebep. Bunun yerine PS4 al diyen arkadaşlar var da adamın bütçesi 500-600 lira, hadi konsolu aldı diyelim tanesi 200-300 lira olan oyunlara nasıl para yetiştirecek? Bu arada alacaksanız cfw'li olanlardan almanızı öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı