PlayStation 3 almalı mıyım?

Neden alınmasın ki alınır tabii. 4. Jenerasyon PlayStation'da bulunmayan harika oyunlar var. PS3'ün güncelliğini yitirmiş olması o konsolun alınmaması gerektiği anlamına gelmez her zaman.
Bir ara ben de satın almaya niyetlenmiştim Demon's Souls, MGS 4, RDR gibi bir çok oyun için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet almaya karar verdim ama insanlar bazı ürünlere 2. El PS4 fiyatı istiyor. Bu insanlar ne düşünerek bu fiyatlardan satışa çıkarıyor anlamıyorum. Bu arada PS3 almak için elimdeki tabletin satılmasını bekliyorum :) Daha zaman var yani. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
@Furkan17TR
SuperSlim modelinin ne sorunu var? Ben disk bölümünün elle açılması haricinde bir sorun yaşamadım.
Kimi zaman kafasına göre GLOG hatası veriyor. Ekrana görüntü vermiyor, BD-ROM'un açıldığı yere doğru ağır bir kitap koyduğun zaman GLOG hatası geçiyor :) Aslında GLOG hatası, GPU'nun ileri doğru kayması sonucu bacaklarının anakarttaki temas noktalarına değmemesi sonucu ekrana görüntü vermemesi problemi.

Zaten lens kendi başına problem. Lens gidince tüm PS3 gidiyor :) Ya lensi değiştireceksin yada HFW ile PS3'ü kırarak korsan şekilde oyunu cihaza yüklemen gerek. Bence bu yüzden Slim kasa daha iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı