PlayStation 3 görüntü tam gelmiyor

Tesla Mustafa

Hectopat
Daha fazla  
Bir yerden elime PS3 geçti. Monitöre bağladım ama görseldeki kapsama alanı dışı hatasını alıyorum. Güvenli modda açınca kontrol cihazını bağlayın falan diyor. Bende şu an kontrol cihazı yok ondan ilerleyemedim. Sorum şu bu cihaz çalışıyor mu sıkıntısı var mı çünkü bozuk denerek teslim alınmış ama problemi ne anlamadım HDD çıkartınca uyarı mesajı da geliyor normal başlatınca kapsama alanı dışı diyor anlamadım gitti. Eğer çalışıyorsa ona göre kol alacağım.

Dosya Ekleri

• IMG_20231207_221134.jpg
    IMG_20231207_221134.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG-20231207-WA0000.jpeg
    IMG-20231207-WA0000.jpeg
    40,6 KB · Görüntüleme: 25
Bir yerden elime PS3 geçti. Monitöre bağladım ama görseldeki kapsama alanı dışı hatasını alıyorum. Güvenli modda açınca kontrol cihazını bağlayın falan diyor. Bende şu an kontrol cihazı yok ondan ilerleyemedim. Sorum şu bu cihaz çalışıyor mu sıkıntısı var mı çünkü bozuk denerek teslim alınmış ama problemi ne anlamadım HDD çıkartınca uyarı mesajı da geliyor normal başlatınca kapsama alanı dışı diyor anlamadım gitti. Eğer çalışıyorsa ona göre kol alacağım.

Başka HDD ile deneyin.

Başka hdd yok deneyebileceğim ama sorunun hdd olduğunu sanmıyorum. Çıkartıp denediğimde güvenli moddaki gibi görüntü garip şekilde hdd hatası veriyor. Sadece hata mesajı olunca görüntü geliyor öyle söyliyeyim.

Geri
Yukarı