PlayStation 3 hâlâ alınır mı?

DarKSaGaa

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, acaba bu zamanda PlayStation 3 alınır mı? Alınırsa kırık mı orijinal mi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamiyle tercihlerinize bağlı. PS3 oyunlarını tüketebileceğinizi sanmıyorum. Ben kırık hiçbir cihaz almadım. Oyunlarımda orjinal kullanmayı tercih ediyorum. Online imkanları, çoklu oyuncu ve güncelleme destekleri olmadan oyunlardan tad alamam.

PS3 için piyasada olan oyunları bitiremezsiniz. Ömrünüzün yeteceğini sanmıyorum.

Oynamak istediğin oyunlar PS3'e özelse tabiki alınır bu zamanda. PS3'te güzel exclusive oyunlar vardı. Uygun ikinci el alınabilir. Ama şahsen kırık kullanmazdım ve bu duruma karşıyım. Siz en iyisi ikinci el, kırık olmayan temiz PS3 bakın.[emoji56]

Bence Playstation3 alınır.Ben 1 ay önce aldım şahsen,exclusive oyunlar için alınabilir.Hem Playstation4 oyunlarıda dudak uçuklatıcak seviyede.Yani 3' de çok oyun var onu söyleyim :)

PS3 aldim. Hazir 4.55CFW kuruluydu. Bende 4.82 REBUG kurdum catir cutur online akiyordum ki SONY banladi beni :'(

Taktikler var IDPS degistirmenin ama ugrasamam. Zaten single takiliyorum.

Eger online akacaksan Slim al. SuperSlim alma.

Yok ben ogrenciyim oyuna cart curt para veremem dersen ise (ben 450 liraya kirik ps3 fat kasa kapattim) 450-600 arasi kirik bulursun. Ama illa Slim alacaksin diye birsey yok. Sirf dukkanlar yuzunden FAT PS3 lerin pabucu dama atildi.

CECHK ve CECHJ bulursan kacirma. Slim kasa ve o J-K Fat kasalarin tek farki 65NM Fat - 45NM Slim.

Ve benim CECHK04- Oyun ici CELL/BE 65 Derece RSX 60 Derece Fan %11. Butun PS3 kasalarini kullandim FAT kasa muthis.

Simdilik tek derdim bani kaldirmak.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı